80793604-4804179

سالن دو منظوره امدادی ، ورزشی جمعیت هلال احمر بندرانزلی با حضور رییس جمعیت هلال احمر استان گیلان ، فرماندار بندرانزلی و جمعی از مسئولان استان و شهرستان رسما گشایش یافت .

به گزارش انزلی کلاب به نقل از ایرنا ، رئیس جمعیت هلال احمر استان گیلان عصر روز چهارشنبه در این مراسم گفت : این سالن که سال ۸۶ در اثر بارش برف سنگین تخریب شده بود، با صرف سه هزار و ۷۲۰ میلیون ریال اعتبار بازسازی شد.

دکتر ˈ علیرضا خصوصی ˈ اظهار کرد : این سالن دو منظوره در زمینی به مساحت پنج هزار و ۸۱۹ متر مربع با ۷۲۰ متر مربع زیربنا احداث شده است .

وی افزود : با توجه به حادثه خیز بودن استان گیلان و ایجاد آمادگی لازم جهت مقابله با حوادث، جمعیت هلال احمر تاکنون اقدام به ساخت و تجهیز انبار های امدادی در سراسر استان نمود که ساختمان دو منظوره شهرستان انزلی در مواقع عادی به عنوان سالن فرهنگی، ورزشی و در مواقع بروز حوادث به عنوان انبار مورد استفاده قرار می گیرد .

وی اعتبار هزینه شده برای آماده سازی ساختمان دو منظوره شهرستان انزلی را سه میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال از محل ستاد حوادث غیرمترقبه جمعیت هلال احمر گیلان عنوان کرد .

دکتر خصوصی اضافه کرد : سالن امدادی فومن با مساحت ۴۲۰ متر مربع بعنوان یکی از انبار های معین غرب گیلان از سوی جهاد کشاورزی بصورت اجاره بلندمدت به جمعیت استان واگذار شده و تاکنون مبلغ ۳۵۰ میلیون ریال جهت بازسازی و تجهیز این ساختمان هزینه شده است .

رئیس جمعیت هلال احمر استان گیلان هدف از افتتاح این پروژه ها را سازماندهی امدادگران و داوطلبان در شرایط بحرانی ، نگهداری کالاهای ضروری جهت استفاده در زمان بروز حوادث ، ایجاد محیطی سالم و فرهنگی برای تربیت جوانان و امدادگران و انجام فعالیت های ورزشی عنوان کرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

mojshekan

۷ شهریور ۱۳۹۲

سالن سال ۸۶ بعد برف تخریب شده و تازه الان بازسازی شده!!! خسته نباشید :-|

پاسخ

انزلی شهر بارانـــــ

۷ شهریور ۱۳۹۲

بابا خودتون کشتید ..شده مثل پل ساختنتون

پاسخ