سالاری استاندار جدید گیلان شد

  • 1 سال پیش
  • يك ديدگاه

 

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، در جلسه عصر امروز هیات دولت، مصطفی سالاری با کسب رای اعتماد از اعضای هیات به طور رسمی استاندار گیلان شد و لقب جوان‌ترین استاندار دولت «تدبیر و امید» را از آن خود کرد.

مصطفی سالاری متولد سال ۱۳۵۵ از روستای گلدشت از شهرستان دشتستان در استان بوشهر و برادر شهید سالاری است.

سالاری،تحصیل‌کرده لیسانس رشته حقوق، فوق‌لیسانس حقوق عمومی و دکتری مدیریت اجرایی از دانشگاه بوردو فرانسه است.

در سوابق اجرایی او استانداری بوشهر از آذر ۹۲ تا کنون، رئیس پژوهشکده حقوق و توسعه پایدار مؤسسه مطالعاتی بین‌المللی وزارت نفت و مسئولیت‌های متعددی در نفت و گاز و پارس جنوبی و شمالی دیده می‌شود.

گفتنی است پیش از این از هادی حق شناس نماینده یک دوره مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی به عنوان یکی از اصلی ترین گزینه های تصدی سمت استانداری گیلان یاد می شد.

 

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

رامین محمدی

۲ مهر ۱۳۹۶

ضمن احترام به تمام بزرگواران , مطرح شدن نام مهندس حق شناس فقط یک حرکت حساب شده برد برد از سوی دولت محترم بود خصوصا با توجه به حضور بزرگوار گیلانی دولت به منظور ایجاد چند آلترناتیو بومی بدون توجه و نام بردن از مدیران مطرح شرق گیلانی !! از ۳ عنوان انزلیچی اما بدون حاشیه بعدی! و ادعای محلی! نام برده شد. نتیجه این انتخاب از اول مشخص بوده با توجه به پیشینه و تعلق خاطر محلی و مخالفتهای تخصصی در احداث بنادر برای گزینه بومی و در مقابل آن سنگینی وزن سوابق و نزدیکی بسیار زیاد جناب مهندس سالاری به جهت تخصص و سمتهای جاری در دولت تدبیر و امید آنهم برای گیلانی که به نوعی چشم وچراغ دولت البته فقط برای ۲یا ۳شهر گیلان محسوب میشود
امیدواریم جناب سالاری توجه و تخصیص اعتبارات متوازن و بدون تبعیض بین بعضی شهرهای گیلان را که در دوره گذشته مدیریت استاندار پیشین تبدیل به یک رویه جاری در ۴سال گذشته شده است را اصلاح نمایند.

پاسخ