فرمانده انتظامی انزلی گفت: سارقان حرفه‌ای که با سرقت خودرو و اجاره منزل در انزلی درصدد توزیع مواد مخدر بودند، دستگیر شدند.

به گزارش فارس از انزلی، رحیم شعبانی در جلسه انتظامی این شهرستان با اشاره به دستگیری سارقان حرفه‌ای خودرو در انزلی اظهار کرد: گروه‌های عملیاتی پلیس به دنبال آگاهی یافتن از فعالیت فردی به نام مرتضی در امر سرقت خودرو، بلافاصله موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: گروه‌های عملیاتی پاسگاه حسن‌رود با بررسی‌های نامحسوس پلیسی این سارق را شناسایی کرده و ضمن دستگیری در بازرسی از منزل پدری این متهم یک دستگاه خودروی سرقتی از تهران را کشف کردند.

فرمانده انتظامی انزلی با اشاره به اینکه این خودرو یک هفته قبل در تهران سرقت شده بود، افزود: سارق دستگیر شده در تحقیقات کارآگاهان به سرقت این خودرو با همدستی فردی به نام حمید و اینکه با انتقال خودرو به بندرانزلی درصدد انجام اقدام‌های مجرمانه از جمله سرقت و پخش مواد مخدر در گیلان بودند، اعتراف کرد.

به گفته وی، کارآگاهان در ادامه تحقیقات پلیسی خود موفق شدند سارق اصلی را شناسایی کنند و این متهم که برای گمراه کردن پلیس منزلی را با نام یک زن اجاره کرده و از این مکان به عنوان مخفیگاه استفاده می‌کرد، را دستگیر کردند.

شعبانی، با بیان اینکه سارقان با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شدند، تصریح کرد: بندرانزلی هرگز مکانی برای افراد سودجو و برهم زنندگان نظم و امنیت نخواهد بود و خادمان مردم در نیروی انتظامی با همکاری مردم و دستگاه قضایی و دیگر دستگاه‌‌های امنیتی با کسانی که بخواهند موجبات نا‌امنی را برای شهروندان فراهم کنند به شدت برخورد خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *