57740t[1]

 

شهردار بندرانزلی گفت:ساخت بازارچه ماهی در سال ۹۵ در دستور کار قرار دارد.

رضا پورشعبان در دیدار با امام جمعه شهرستان بندرانزلی ضمن ارائه گزارشی جامع از وضعیت شهرستان و اقدامات و عملکرد سال گذشته خود به رایزنی ها و تلاش شهرداری برای ساخت بازارچه ماهی اشاره و تصریح کرد: با توجه به اهمیت این موضوع ، ساخت بازارچه ماهی در سال ۹۵ در دستور کار قرار دارد و در تلاش هستیم هرچه سریع تر این مهم میسر شود.

شهردار بندرانزلی سال ۹۴ را سال دغدغه های مالی برشمرد و افزود: سال ۹۴ با کاهش ساخت و ساز، بخش عظیمی از درآمدهای ما نیز کاهش یافت و دولت نیز با عمل نکردن به وعده های خود سال مالی بسیار سختی را برای شهرداری به وجود آورد که سعی ما بر آن بود با تشکیل کارگروهی مشخص این دغدغه ها را مدیریت و کمبودها را تا حدودی کنترل کنیم.

وی در دیدار با امام جمعه شهرستان به اقدامات انجام شده شهرداری در خصوص تکمیل پارک شهید اخترکاویان اشاره کرد و گفت: امیدواریم با صرف هزینه یک میلیاردی برای این مجموعه بتوانیم آن را تا تابستان ۹۵ به جاهای خوبی برسانیم.

شهردار بندرانزلی با بیان اینکه خوشحالیم که پل ولایت دو به اتمام رسید و در بهبود ترافیک بسیار تاثیرگذار بود افزود: کار در انزلی در زمینه مسائل ترافیکی بسیار هزینه بردار است، پل ولایت دو با بودجه بالغ بر ۱۳ میلیارد تومان به پایان رسید که فقط ۵ میلیارد آن را وزارت راه و حدود ۸ میلیارد توسط شهرداری بندرانزلی پرداخت شد.

رضا پورشعبان با بیان اینکه با توجه به مشکل بیکاری در شهرستان پروژه های خوبی برای سال ۹۵ به صورت توسعه محور برنامه ریزی شده است، تصریح کرد: بزرگترین مشکل شهرمان بیکاری جوانان است؛ لذا سعی شده است با اجرایی شدن چنین پروژه هایی به اقتصاد شهر کمک کرده و در رفع مشکل بیکاری نیز تاثیرگذار باشیم.

وی در ادامه از کوچک سازی شهرداری در سال ۹۵ نیز خبر داد و اظهار کرد: کوچک سازی شهرداری را مدنظر داریم و قصد داریم نیروها را در بین نواحی و مناطق دیگر شهرداری تقسیم کنیم تا با تمرکز خاطر بیشتری به کار مردم رسیدگی شود .

شهردار بندرانزلی در پایان سخنان خود به تکمیل المان شهدای گمنام در انتهای بلوار قدس نیز اشاره کرد و افزود: طرح بوستان لاله های سرخ در انتهای بلوار انجام خواهد شد و با رایزنی هایی که داشته ایم در تلاشیم المان مزار این شهدا تا قبل از ۳ خرداد ساخته شود که البته تندیس ۶ سردار شهید شهرستان نیز در حال ساخت است که پس از اتمام کار در همین بوستان نصب خواهد شد.

 

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

فرهاد

فرهاد

۷ فروردین ۱۳۹۵

اقای شهردار اگر واقع حدفتان خدمت است خواهش می کنیم هر حرکتی را قبل از شزوع با افراد با تجربه ویا با ساکنین اطراف مشورت نمایید .زیرا یک متر کار مفید ارزش اش بیشتر ۱۰۰۰ متر کار غیر مفید وغیر فنی می باشد.
زیرا می توانید با همفکری دیگران به احداف با ارزشی دست یابید که خودتان بیشتز ان حرکت لذت ببرید
مثال ساخت بازارچه ماهی با ارز ش است ویا سیستم جدید پرورشی ماهی اوزون برون و تولید خاوایار مثل جویبار مازندران .که جدیدا دست به چنین حرکتی زده اند ویا همانند حرکتهای دیگر که شاید بسیاری از از جوانان ونخبه های این منطقه در تفکر وایده های شان باشد .که بتواند مشکلات بیاری این منطقه را به اندک برساند.
متشکرم .

پاسخ

آرین

۷ فروردین ۱۳۹۵

آره دیگه انشالله سال ۹۵ کلنگش رو میزنن سال ۱۴۰۵ افتتاح میشه
سال ۱۴۱۵ تکمیل میشه

پاسخ

شهروز

۷ فروردین ۱۳۹۵

دقیقا حرف بدون پشتوانه مالیات که نداره یه مدت ۴ نفر ساکت می کنند!!!!! لابد این طرحشون هم مثل زمین بازی کنار رودخانه هست مایه تاسف و خنده!!!!!!

پاسخ