unnamed

به مناسبت آغاز سال تحصیلی مدارس، با حضور مهندس مسرور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان، معاونین و مدیران این سازمان، دکتر قربانی نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین کریمی امام جمعه بندر کیاشهر، رحیمی نژاد رئیس اداره آموزش و پرورش بندرکیاشهر و مسئولین شهرستانی، مراسمی تحت عنوان “جشن آغاز سال تحصیلی مدارس در دبستان استثنایی آیت بندر کیاشهر” برگزار گردید.
مهندس مسرور رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، آغاز سال تحصیلی جدید را به دانش آموزان حاضر تبریک گفت و از زحمات معلمین و مدیران آموزش و پرورش منطقه تقدیر نمود.
وی تقویت فرهنگ کار تیمی را به منظور دست یابی به توسعه حائز اهمیت دانست و ضمن تاکید بر ضرورت آموزش آن در مدارس منطقه اظهار داشت: قطعاً ثمره کار تیمی و اهمیت دادن به این موضوع تاثیرات مثبتی را در رشد و توسعه کشور بهمراه خواهد داشت.
رییس هیأت مدیره و مدیر عامل سازمان خدمت رسانی به مردم را از وظایف اصلی سازمان متبوع خود دانست و بر تقویت زیرساخت های آموزش و پرورش منطقه تاکید نمود.
این مراسم در پایان با نواخته شدن زنگ مدرسه توسط پدر شهید دلیلی به کار خود پایان داد و دانش آموزان با عبور از دروازه قرآن و دریافت هدایای تهیه شده توسط سازمان منطقه آزاد انزلی به کلاسهای خود هدایت شدند .
لازم به توضیح است در محدوده منطقه آزاد انزلی ۴۱ مدرسه در مقاطع مختلف تحصیلی با حدود ۳۰۰۰ دانش آموز مشغول به تحصیل می باشند.

روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *