81321422-5965873

دانش آموزان پیش دبستانی و کلاس اولی بندر زیبای انزلی امروز هم گام با شکوفه ها و غنچه های سراسر کشور قدم در مسیر کسب علم و معرفت گذاشتند .

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ایرنا ، زنگ شکوفه ها در دبستان شهید منتظری با حضور فرماندار شهرستان انزلی ، نماینده اعزامی وزارتخانه آموزش و پرورش ، مدیر آموزش پرورش شهرستان و معاونان وی ، نواخته شد.

‘فتانه بلالایی’ مشاور آموزش توان بخشی کشور در سخنان کوتاهی پیام تبریک وزیر را ابلاغ کرد .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بندر انزلی نیز ضمن اعلام تبریک بازگشایی مدارس گفت : در راه مدرسه از خیابانها و کوچه هایی می گذریم که مزین به نام شهدا ست.

‘فریدون طیوری’ افزود: از حسن اتفاق ، امروز نخستین روز هفته دفاع مقدس است و روزگاری ۳۶ دانش آموز این شهر مدرسه را به عشق حراست وطن رها و سینه را آماج گلوله ها کردند .

وی افزود : شهر انزلی همچنین پنج شهید فرهنگی را به میهن و آرمانهای نظام جمهوری اسلامی هدیه کرد تا با نثار خونشان ، بزرگترین درس که همانا ایثار است را برایمان به یادگار بگذارند.

طیوری تاکید کرد: امروز برماست که برای پاسداشت شهدا ، ارزش های نظام اسلامی و اعتلای کشورمان ، مجدانه برای تحصیل علم تلاش کنیم.

در ادامه مراسم زنگ شکوفه ها توسط فرماندار انزلی نواخته شد.

‘قاسم روحانی فر’ همچنین در سخنان کوتاهی گفت : به برکت تقارن مبارک این ایام ، آرزو می کنم روزی این چهره های کوچک و پرنشاط ، مردان توانا و موفق شهرمان باشند.

وی در خاتمه از اولیای دانش آموزان خواست در کنار مسوولان مدرسه برای ارتقا علمی و معنوی دانش اموزان تلاش کنند.

شهرستان بندر انزلی مجموعا ۴۷ کلاس درس برای اولی ها دارد که بیش از یکهزار و ۵۰۰ دانش آموز امسال در آن اشتغال به تحصیل خواهند داشت.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

جوانان متحد انزلی چی

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

از مائده کبرایی خبری نشد؟
مدرسه که باز میشه یاد اون طفل معصوم میفتم

پاسخ

امیرآبکنار

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

درسته که طیوری بچه محل ماست اماالان هر چی فکر می کنم این حرفهایی که برای بچه های فسقلی زده ( و اونها هم هیچ چی نفهمیدن!!!) هیچ ربطی هم به این مراسم کلاس اولی ها نداشت احتمالا مدرسه رو با بنیاد … اشتباه گرفته بود که اینقدر حماسی حرف زده!! :laugh:

پاسخ