رییس هیات بوکس شهرستان بندر انزلی گفت:قهرمانی در رقابت های بوکس کشور و آسیایی شدن ورزشکاران انزلیچی از مهمترین برنامه های هیات بوکس انزلی است.
صداقت کیش در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار انزلی کلاب اظهار کرد: در تلاشیم با حمایت مسوولین و مجمع بوکس انزلی برای تصاحب مقام قهرمانی در رشته بوکس اهتمام ورزیم تا در نهایت ورزشکاران بوکس این شهر ساحلی را به سکوهای برتر اسیایی ،جهانی و المپیک برسانیم.
وی بااشاره به فعالیت شش ماهه اش به عنوان مسوول هیات بوکس شهرستان انزلی تاکید کرد:در تمام این مدت سعی کردم با ایجاد انسجام در هیات بوکس رفاقت در کنار رقابت را در بین ورزشکاران این رشته مهیج برقرار کنیم و هدفمندانه همگان به سمت کسب مقام های برتر کشوری و آسیایی گام برداریم.
صداقت کیش با اشاره به راه اندازی بوکس ارتش ایران گفت: پس از برگزاری اولین دوره از مسابقات بوکس برای ورزشکاران ارتش بنده به سمت مسوول بوکس ارتش استان منصوب شدم.
وی بااشاره به جذب ورزشکاران سرباز در رشته بوکس خاطرنشان کرد:در تلاشیم جوانانی را که خدمت مقدس سربازی را نگذرانده و گرایش به بوکس دارند را جذب کنیم و همچنین جوانان بیکار و شاخصی را که در زمینه بوکس فعالیت دارند را در ارتش جذب و مورد حمایت قرار می دهیم

تهیه و تنظیم خبر:رزا شکرگزار

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *