رییس فراکسیون مناطق آزاد مجلس شورای اسلامی گفت:مناطق آزاد در اجرای قوانین دچار مشکلاتی هستند که با وضع قوانین جدید می توان مشکلات بر سر راه آنان را رفع کرد.
به گزارش خبرنگار انزلی کلاب کمال دهقانی فیروز آبادی صبح پنجشنبه در حاشیه بازدید از منطقه آزاد انزلی در جمع خبرنگاران اظهار کرد:کار نمایندگان مجلس قانون گذاری است و بقیه در مناطق ازاد قانون را اجرا می کنند .
وی افزود:وظیفه مناطق آزاد بر اساس قانون توسعه همه جانبه و فعالیت های عمرانی ،جذب سرمایه گذاری خارجی ، توسعه ترانزیت ،افزایش تولید ملی و به تبع آن تحقق اقتصاد مقاومتی در کنار مجموعه فعالیت های مختلف است.
فیروزآبادی تاکید کرد:یقینا مناطق آزاد در اجرا مشکلاتی دارند که با وضع قوانین جدید رفع می شود و با نظارت مجلس بر حسن اجرای قوانین همگی سعی داریم نقش آفرینی در تولید ملی داشته باشیم.
وی خاطر نشان کرد:در شرایط تحریم فعلی نیازمند جذب سرمایه گذار خارجی هستیم و الان برای افزایش مبادلات بین المللی و توسعه صادرات باید به کمک مناطق آزاد بیاییم.
فیروز آبادی اظهار کرد: باید در نظر داشته باشیم مناطق آزاد روی پای خودشان هستند و برای توسعه زیر ساخت هایشان به بودجه ملی نیاز ندارند و به همین دلیل
باید قدر این فرصتها را بدانیم و‌تشکیلاتی که خودش روی پای خودش ایستاده است را باید از هر جهت تقویت کنیم.

انزلی کلاب،رزا شکرگزار

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *