DSCF0487

به گزارش انزلی کلاب به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی به همراه جمعی از دانشگاهیان با امام جمعه جدید این شهرستان دیدار کردند.

در این جلسه صمیمی که در دفتر امام جمعه انزلی برگزار شد ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی با تبریک انتصاب بجا و شایسته‌ی حجه الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین، به رشد کمی و کیفی این واحد دانشگاهی در حوزه‌های فرهنگی و علمی اشاره نمود و تاکید کرد: این واحد دانشگاهی با وجود پتانسیل‌ها و منابع علمی راه را برای جوانان جویای علم و فرهنگ آماده کرده است و هم اکنون هم وزن دانشگاه های دولتی به جامعه علمی خدمت رسانی می‌کند.

علیرضا اقدامی در ادامه با بیان اینکه این دانشگاه به پیشنهاد آیت الله هاشمی رفسنجانی و کمک یک میلیون تومانی امام خمینی (ره) تاسیس شده است افزود: امروزه در اکثر شهرهای کشور یک واحد آموزشی وجود دارد تا همه ی اقشار دسترسی راحتی به فضای علم و دانش  داشته باشند .

وی با اشاره به این موضوع که واحد انزلی بعد از رشت و لاهیجان مقام سوم را در استان گیلان دارد بر لزوم توجه بیشتر به مسائل فرهنگی تاکید کرد و گفت: این دانشگاه نام اسلامی را به دنبال دارد و ما به عنوان مسئولان  یک واحد آموزشی از امام جمعه شهرستان می‌خواهیم که یاری گر ما در مسائل فرهنگی باشد .

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی در پایان سخنان خود با اشاره به این که کار فرهنگی دیر بازده اما مهم است خاطر نشان کرد: باید بر روی مسائل فرهنگی کار بیشتری شود و این موضوع توجه ویژه ای را می طلبد.

امام جمعه شهرستان بندرانزلی نیز در این دیدار با بیان اینکه خوشبختانه با تاسیس دانشگاه آزاد ظرفیت دانشجو و دانشگاه تقریبا برابر شده است اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است در کشور از نظر کیفی و کمی به جایگاه مورد قبولی برسد و باعث شده است که دیگر دانشجویی پشت کنکور نماند.

سید عبدالجواد شمس الدین در جمع دانشگاهیان با بیان اینکه کار در دانشگاه حساس است و تاثیر مستقیم بر جامعه دارد اذعان داشت: بنده نیز آماده همکاری هستم که ان شا الله بتوانیم منویات و بیانات مقام معظم رهبری را در این شهرستان اجرایی کنیم .

قابل ذکر است معاون اداری مالی (بهزاد مجیدی)، معاونت فرهنگی (حجه الاسلام والمسلمین رمضان مقصودی)، معاونت پژوهش و فناوری (جمشید عباس زاده)، معاونت آموزشی و دانشجویی (جواد محمد خواه) و مسئول حراست دانشگاه (محمود پرحلم) در این جلسه همراه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی بودند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *