ccc-dr-ahmadinejad

رییس جمهور ساعت ۸ صبح فردا به گیلان سفر می کند .
استاندار گیلان اعلام کرد : با حضور دکتر محمود احمدی نژاد ۱۵ طرح عمرانی در گیلان افتتاح می شود .
کیهان هاشم نیا افزود : ۱۶ هزار و ۱۰۰ واحد مسکن مهر، بیمارستان ۳۲ تختخوابی رودبار، شبکه آبرسانی سدهای سفیدرود – شفارود رضوانشهر و پلرود رودسر، طرح های صنعتی ذوب آهن فولاد خزر ، تولید گازهای صنعتی ، فرآیند فولاد کاوه و طرح های توسعه کاشی خزر و کارخانه تولید الیاف پرو پیلن، گونی و نخ سی اف پینک در شهر صنعتی رشت، فولاد پارس دیلم در شهرک صنعتی صومعه سرا ، ۲ طرح آبرسانی شامل مخزن ۱۵ هزار متر مکعبی و برج هوایی هزار و ۵۰۰ متر مکعب در لاهیجان و تاسیسات ذخیره و تنظیم فشار آب آشامیدنی منطقه شرق شهر رشت، پست ۶۳به ۲۰ کیلو ولت منطقه آزاد انزلی و خط ۶۳ کیلو ولت دو مداره رشت شمالی ۱۵ طرحی هستند که فردا با حضور رییس جمهور افتتاح خواهند شد .
وی افزود : برای اجرای این طرح ها در مجموع ۱۱ هزار و ۹۰۸ میلیارد ریال هزینه شده است .
استاندار گفت : با افتتاح این ۱۵ طرح برای هزار و ۳۲۴ نفر به طور مستقیم شغل ایجاد شده است .
سفر رییس جمهور به گیلان یک روزه است و پیش از ظهر فردا این استان را ترک می کند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مهدی

۳۱ تیر ۱۳۹۲

کاش به مشکل ملوان هم رسیدگی میکرد

پاسخ

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ مرداد ۱ام, ۱۳۹۲ ۱۳:۲۰:

رئیس جمهور قول داد مشکل مالی ملوان پیگیری شود

مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: رئیس جمهور اعلام کرد این هفته برای کمک به ملوان پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد.
صادق درودگر در گفت و گو با فارس در مورد حضور احمدی نژاد در استان گیلان و صحبت وی با رئیس جمهور اظهار داشت: امروز آقای رئیس جمهور برای افتتاح پروژه های عمرانی در استان گیلان حضور پیدا کرد و من دقایقی با ایشان صحبت کردم. من گزارشی از عملکرد باشگاه را به رئیس جمهور دادم و خواهش کردم که به وضعیت مالی ملوان رسیدگی شود و به این باشگاه کمک کنند.

وی افزود: آقای احمدی نژاد به من گفت که دستور صریح برای کمک به ملوان را داده است اما من گفتم که آقای بقایی دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد می گوید مقررات اجازه نمی دهد کمکی به ملوان شود. آقای احمدی نژاد گفت این هفته دستور بررسی مجدد وضعیت ملوان را می دهد و این موضوع را پیگیری می کند.

مدیرعامل باشگاه ملوان ادامه داد: امیدوار هستم قبل از اینکه دوره دولت دهم به پایان برسد به این باشگاه کمک شود. باشگاه ملوان فعلا مالکی ندارد و دوست داریم که این تیم سروسامان بگیرد.

درودگر تصریح کرد: من از اهالی صنعتگر و صنوف استان گیلان تقاضا دارم با باشگاه ملوان ارتباط بگیرند و شرایط آرامش و خوب را برای جوانان فراهم کنند.

وی در مورد شرایط تیم هم گفت: بچه ها وضعیت خوبی دارند و مشکلی برای بازی اول نداریم.