حسن خسته بند

حسن خسته بند

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: رئیس جمهور باید فکری به حال بیکاران جامعه کند و بهتر است برای مقابله با بیکاری و ایجاد مراکز تولیدی و اشتغال پایدار از سرمایه‌گذاری بانک‌ها با اصلاح سیستم بانکی استفاده شود. به گزارش ایلنا، حسن خسته‌بند در نطق میان دستور خود در بیان مشکلات حوزه انتخابیه خود گفت: بعضی از دستگاه‌ها در مصوبات مربوط به سفرهای استانی سهل‌انگاری می‌کنند که موجبات یاس و ناامیدی مردم بندر انزلی را فراهم آورده است.

نماینده انزلی با بیان اینکه مردم از رئیس‌جمهور درخواست اجرایی نمودن مصوبات استانی از سوی دستگاه‌های اجرایی را دارند افزود: از رئیس‌جمهور می‌خواهم تا در نحوه اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی در وزارتخانه‌هایی مانند وزارت نفت که باعث بروز مشکلات قیر در کشور شده و سازمان‌های دولتی که با تشکیل تعاونی‌های کارکنان خصوصی‌سازی را به خودمانی سازی تغییر داده‌اند، جلوگیری کند.

خسته‌بند در تذکراتی به دولت تاکید کرد: با توجه به جهش قیمت در بازار ارز و سکه فشار بر زندگی مردم و کارمندان باعث شده تا هیچ تعادلی بین درآمد‌ها و هزینه این قشر وجود نداشته باشد و بهتر است برای جلوگیری از تورم و گسترش گرانی قیمت کالا‌ها راهکارهایی برای رفع این نگرانی‌ها به وجود آید. وی با اشاره به اینکه دولت ماه‌های آخر عمر خود را می‌گذراند یادآور شد: مردم در این ماه‌ها از دولت انتظار دارند تا با ایجاد وحدت و بصیرت حول محورهای مدنظر مقام معظم رهبری از اختلاف سلیقه‌هایی که موجب دستاویز تبلیغاتی دشمن است جلوگیری کند.

نماینده بندر انزلی با بیان اینکه اصولگرایان از عملکرد اصلاح‌طلبان باید عبرت بگیرند افزود: عقل حکم می‌کند که در شرایط کنونی از تسویه حساب‌های شخصی جلوگیری کنیم چرا که در غیر این صورت نزد شهدا و امام شهیدان سرافکنده می‌شویم. خسته‌بند با پیشنهادی به اصلاح‌طلبان تصریح کرد: به اصلاح‌طلبان واقعی پیشنهاد می‌کنند تا با اعلام مواضع و تبعیت از قانون اساسی و امام و رهبری و میثاق با ملت مواضع خود را به طور شفاف اصلاح و اعلام کنند و بدانند که تنها سنگر ملت ولایت فقیه است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *