یک سال از اجرای رویداد فرهنگی «توهم بخوان» اولین تبادل کتاب در انزلی گذشت .
به گزارش خبرنگار انزلی کلاب ،شامگاه جمعه انجمن طرفداران فرهنگ و توسعه انزلی اولین سال از این حرکت بزرگ فرهنگی را در سالن آمفی تئاتر اداره ارشاد انزلی جشن گرفتند.
رویداد « توهم بخوان » پروژه ای فرهنگی است در راستای کمک به گردش کتاب میان دوستداران کتاب و کتاب خوانی که در این حرکت فرهنگی خود مردم مجری طرح هستند،
توهم بخوان فرصت را برای همه دوستداران کتاب فراهم می کندوعمل مبادله کتاب ها راهی ارزان برای مردم جهت مطالعه است.
این حرکت فرهنگی از آبان ۹۶ همزمان با روز کتاب و‌کتابخوانی در انزلی آغاز به کار نمود.یکی از ویژگی های مهم این رویداد اجرای آن در فضای باز و‌عمومی است که پایان هر دوماه یک بار در پنجشنبه ها برگزار می شود .
مهمترین ویژگی این رویداد فرهنگی تبادل کتاب و ترویج فرهنگ کتاب خوانی و ایجاد یک اجتماع فرهنگی در فضا های عمومی ،تاریخی و پر بازدید شهری است.
مهمانان ویژه یک سالگی توهم بخوان بهرام شامحمد لو ،خالق شخصیت آقای حکایتی ده شصت بود .
بهرام شاه محمد لو هر نوع حرکت فرهنگی را عشق بی واسطه به هم وطن ،دوست و‌مردم اعلام کرد ،
وی افزود: اگر کارها به صورت اصولی انجام شود همیشه مخاطبان خود را دارد و نکته قابل عنوان کشف و پیدا کردن نیازمندی های یک جامعه فرهنگی است که در صورت شناخت این نیاز حرکت های بزرگ شکل و صورت می گیردو در خاتمه پیشنهاداتی برای بهتر شدن برگزاری رویداد توهم بخوان ارائه کردند.
کامران رسول زاده نویسنده،ترانه سرا و خواننده مهمان دیگر این همایش فرهنگی بود ،
رسول زاده با اشاره به اینکه ایران دارای ادبیات غنی و بسیار کهن است مردم را به کتاب خوانی و پرورش فکری و‌فرهنگی دعوت نمود.

تهیه و‌تنظیم خبر :رزا شکرگزار

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *