shahrdar-600x399

شهردار محترم
شهردار صاحب قلمی شیوا
چه خوش و مسولانه فرمودید:

تو را ، بهتر از زمان دیگری، خواهیم ساخت تا ارث پدرانمان را به زیبایی و نیکویی پاس بداریم.
آقای شهردار این فرصتی است که شاید هرگز چه برای ما و چه برای شما دیگر تکرار نشود.
فرصتی برای یک خدمت گذاری واقعی ، اما علمی…
فرصتی برای شهرمان جهت پیشرفت، رونق و کسب موفقیت های بیشتر با هدف جذب گردشگر ، سرمایه گذار ، صاحبان علم و کارآفرینان.
فرصتی برای ما و تمامی انزلیچیان جهت لذت و بهره وری از موفقیت های شهرمان.

نه تخریب ، نه ندیدن و نه نگفتن خوبی ها و عملکردهای خوب و موفقتان .

اما لازم است چیزهایی را بدانید و در نحوه مدیریت خود تجدید نظر کنید، چگونه ممکن است شهردار بندرانزلی که تا این اندازه به مطالب سایتها اهمیت می دهد و برای آنها بیانیه (دل نوشته) صادر میکند، نظارت بر ارتباط واحد روابط عمومی شهرداری با سایتهای شهرستان را کنترل نمی کند؟

اگر انتظار دارید همه کارهای شما در سایتهای محلی منتشر شود باید بدانید با توجه به هزینه ای که برای خرید دوربین حرفه ای با امکانات کامل کرده اید تفاوت و پیشرفتی در کار روابط عمومی دیده نمی شود و این در حالی است که دو عکاس واحد روابط عمومی از صبح تا نیمه های شب در حال نصب المان ها و کارهای دیگری هستند که مربوط به واحد های دیگر می شود.

در همین نزدیکی شما روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی از هر اتفاق کوچک و بزرگی که در محدوده این سازمان رخ می دهد گزارش کاملی همراه با عکس مرتبط به همه خبرگزاری های استان و سایتهای محلی ارسال می کند و کمتر پیش می آید خبرنگاری برای تهیه خبر به منطقه آزاد مراجعه کند، اما در مقابل آخرین ایمیل ارسال شده توسط روابط عمومی شهرداری بندرانزلی در یک ماه اخیر مربوط به گزارش تصویری المان های نوروزی است که این تصاویر نیز در قسمت اخبار اختصاصی سایت انزلی کلاب منتشر شده است.

در هر صورت خبرنگاران این سایت بارها این فرصت را در اختیار شما و دیگر مسئولین شهرستان قرار داده اند که با مردم صحبت کنید و از عملکرد خود دفاع کنید اما فراموش نکنید که انزلی کلاب در واقع تریبون همه اهالی بندرانزلی است و نقدهایی که در این سایت مطرح می شود ضعف هایی است که مردم در کوچه و بازار و شبکه های اجتماعی و بخش کامنتهای همین سایت مطرح می کنند.

در پایان امیدواریم به این جمله زیبایی که در دل نوشته خود نوشته اید به صورت علمی عمل کنید:

تو را ، بهتر از زمان دیگری، خواهیم ساخت تا ارث پدرانمان را به زیبایی و نیکویی پاس بداریم .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

3eyedAli

۸ فروردین ۱۳۹۴

:yes: :yes: :yes:

پاسخ

آرشيدا

۸ فروردین ۱۳۹۴

انزلی وقتی شهر موفقی خواهد شد که من و ما یی که مدعی دفاع از هویت شهرمان هستیم ، بی بهانه و همدلانه ، پا در جاده سازندگی بگذاریم . پاسخ شما به دلنوشته شهردار بیشتر شبیه به بهانه جویی ها و توجیه اعمال نکرده ای است که معلوم است در پی خواندن این دلنوشته ذهن ناخودآگاه و وجدان بیدارتان سکندری خورده است !!. اینکه آخرین خبر ارسالی از روابط عمومی شهرداری مربوط به یک ماه پیش است دلیلی به عدم انعکاس اخبار زیبای شهری نمیشود ، مگر اینکه رسالت خبرنگاری که کنکاش و پیگیری اخبار است به پشت میز نشینی تبدیل شده باشد که قلم بدست پشت میز منتظر رسیدن اخبار باشید . عجبا !!!! دوستانی که دلسوز شهرمان هستید انزلی مردان و زنانی از جنس تلاش میخواهد بدون سیاست زدگی ، بدون حاشیه زدگی ،‌مردانی که با دیدن نقاط قوت و زیبایی ها به دنبال رفع ضعف و زشتی شهر با ارائه راهکار به سربلندی شهرمان بیندیشند.

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ فروردین ۸ام, ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰:

دوست عزیز شما با مراجعه به آرشیو این سایت مشاهده خواهید نمود که مطالب این سایت در زمینه فعالیتهای شهرداری بندرانزلی حتی از سایت رسمی شهرداری نیز بیشتر بوده است، احتمالا شما فقط چند روز است که افتخار همراهی به ما داده اید و به امید خدا در آینده بیشتر با روند کار سایت آشنا خواهید شد.
با آرزوی موفقیت و سالی خوب برای شما

سعید

۸ فروردین ۱۳۹۴

شهرداری مگه روابط عمومی هم داره؟

پاسخ

محمد

۸ فروردین ۱۳۹۴

شهردار جان الان وقت تعریف و تمجید نیست ، انتظار شما اگر هم سزاوارانه باشد اما الان زمان مناسبی برایش نیست. لطفا تمام تمرکز خودتان را بذارید برای اینکه خاطره خوشی از انزلی در ذهن مسافرین باقی بمونه ، چرا که ما به برگشت این عزیزان در سالهای آینده و رونق صنعت توریسم به شدت نیازمندیم، امسال با توجه به اینکه ١٣ فروردین مصادف شده با پنجشنبه و روز بعد از آن هم تعطیله حجم میهمانان در ١٣ بدر هم چشمگیر خواهد بود . لذا اهمیت دادن به مناطق سرسبز و بکر انزلی از درجه اهمیت مضاعفی برخوردار است . خواهشمندیم در یک حرکت جهادی در همین مدت کوتاهی که باقی مونده منطقه جنگلی گلوگاه سنگاچین (روبروی کارخانه غورباقه سازی ) که علی رغم اینکه بیشترین حجم میهمانان را سالهای قبل در خود جا میداد به دلیل تخلیه زباله ساختمانی و غیره تبدیل به منطقه ای زشت و زننده شده که تحمل آن حتی برای ساعتی کوتاه هم بسیار دشوار شده و زیبنده شهر زیبای انزلی نیست . خدا قوت

پاسخ

ناشناس پاسخ در تاريخ فروردین ۸ام, ۱۳۹۴ ۱۶:۴۶:

سلام

دوست عزیز این مناطقی که نام بردید جز مناطق شهر نیست و شهرداری نمیتونه تمیزش کنه
متشکرم ;-) ;-)

صادق صیاد

انزلی شهر عشقه

۸ فروردین ۱۳۹۴

متاسفانه مشاوره هایی که به شهردار داده میشه اصلا در شان این شهر نیست
امیدوارم شهردار محترم کمی در انتخاب مشاورانی که از آنها مشاوره میگیرند سختگیرانه عمل کنند .

پاسخ

نعیم

۸ فروردین ۱۳۹۴

جناب شهردار ما هر گونه تغییرات هر چند کوچک را در شهر می بینیم و متاسفانه نقد ودلخوری ما از ندیدن یا بهتر بگویم به ندیدن زدنهای مسئولین شهر است . ما از شما بیشتر از اینها انتظار داشتیم جناب شهردار . جناب شهردار کمی دقت کنید کجای انزلی تغییر اساسی از لحاظ زیبایی کرده ( میدان , پل غازیان , کف سازی نیمه کاره بلوار که فقط از شهرداری دید دارد! …) بیشترین جایی که تغییرات داشته محوطه شهرداری و محیط پیرامون شهرداری است . بطوریکه جناب شهردار به هر طرف می نگرند مکانهای زیبا ومسافران خندان را می بینند . اما جناب شهردار همه مردم انزلی که اطراف شهرداری زندگی نمی کنند تا مناظر زیبای شهرداری را ببینند ! شما نیز بهتر است به جای نوشتن دل نوشته به حرفهای دلسوزان واقعی این شهر که نقدهیشان را با خون دل خوردن می نویسند توجه بیشتری نمایید .

واقیتها را نمی توان با بنر و دل نوشته پوشاند همانطور که خورشید همیشه پشت ابر نمی ماند!!!

پاسخ

ناشناس پاسخ در تاريخ فروردین ۸ام, ۱۳۹۴ ۱۶:۵۰:

سلام

دوست عزیز اون قسمت از شهر مثل ساختمانهای قدیمی اطراف پل انزلی و میدان اصلی شهر که با بنر پوشیده شده .بدلیل قرار داشتن در محدوده میراث فرهنگی .ان نهاد مشکلاتی رو واسه شهرمون درست کرده که مالکان قادر به ساخت نبستند . وشهرداری چاره ای جز این کار را ندارد

نعیم پاسخ در تاريخ فروردین ۸ام, ۱۳۹۴ ۲۳:۱۲:

اینکه شهرداری نتوانسته این تعامل را بین میراث فرهنگی و ومالکان ایجاد کند خودش یک ضعف بزرگ برای مجموعه شهرداری و شورای شهر است. اینکه خیابان بایندر و ساختمانهای مخروبه اطرافش منظره ترسناکی ایجاد نموده نشان دهنده ضعف شهرداری در تعامل با اداره بنادر ومالکان ساختمانها است…

لطفا به جای توهین به شعور افراد و چسباندن برچسببهایی چون ندیدن ، سعی کنید این مشکلات وبسیاری دیگر از موارد را که همه می بینند!!! را بر طرف نمایید. و لطفا به شهردار بگویید شاید از نظر شما ما نمی بینیم اما بدانید حرفها وقولهای شهردار را خوب شنیده ایم و به یاد داریم

علیزاده

۸ فروردین ۱۳۹۴

با سلام و تبریک سال نو و ایامی خوش همراه با بهروزی برای شهردار محبوب و جهادی .
دلنوشته ات را در سایت شهرداری خواندم و بر خود می بالم که شهرم را مردی مدیریت میکند که همه خوبی ها را یکجا دارد (فن مدیریت. علم مدیریت. اخلاق مدیریت. سعه صدر بالا.دوراندیش.عاشق شهر و مهمتر از آن دوستدار مردمان شهرش. و…..) هر چند مدیران انزلی کلاب را دوستان شما میدانم و انشاءالله غرضی در کار نیست ولی اگه بصورت موشکافانه بخواهیم نگاه کنیم اندک ایراداتی در بدنه شهرداری وجود دارد که در صورت صلاحدید حضورا به شما خواهم گفت ولی انصافااینها دلیلی نمیشود که تحولات ایجاد شده اخیر شهرداری را نادیده گرفت . پارک جنگلی. کارهای صورت گفته در محوطه شهرداری. قایق بنری جنب سینما که تیزر تبلیغاتی بانک شهر شده و از سیما پخش میشود. نورپردازی میدانهای شهر و ….
خسته نباشید و همیشه پاینده باشید .

پاسخ