atba

سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان گفت: سازمان های مردم نهاد باید در چارچوب اساسنامه و تشکیلات خود فعالیت کنند.
یونس رنجکش صبح دوشنبه در بازدید سرزده از دفاتر سازمان های مردم نهاد استان گیلان بیان کرد: رعایت ضوابط فعالیت های اجتماعی در چارچوب قانون ضروری بوده و دولت بر این امر تاکید جدی دارد.

وی یادآور شد: دولت تدبیر و امید سازمان های مردم نهاد را سرمایه های اجتماعی خود می داند و خواستار فعالیت ها در چهارچوب قانون و رعایت ضوابط است.

به گفته دبیر هیئت نظارت بر سازمان های مردم نهاد گیلان؛ این سازمان ها باید بتوانند با مهارت آموزی و حضور پرقدرت در عرصه خدمات اجتماعی، خدمات مطلوب ارائه دهند.

رنجکش افزود: برای حفظ اعتماد عمومی مردم به سازمان های مردم نهاد می بایست تلاش ها در راستای جلوگیری از آغشتگی مرز فعالیت های سیاسی و اجتماعی باشد.

وی ادامه داد : حضور اعضای هیئت نظارت بر عملکرد سازمان های مردم نهاد گیلان در دفاتر این تشکل ها در حفظ و صیانت از حقوق و حرمت حرکت های اجتماعی توسط این سازمان ها است و تلاش داریم تا ضمن همراهی با آن ها به هر چه بیشتر توانمند شدن آن ها کمک کنیم.

رنجکش ضمن تشکر، از مدیران سازمان های مردم نهاد خواست تا با برنامه ریزی های خود را در سال جاری به اداره کل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری اعلام کرده تا بر اساس ضوابط از آنها حمایت شود.

وی گفت: سازمان هایی موفق هستند که برنامه محور باشند.

در این بازدید دفاتر سه تشکل مردم نهاد مورد بازدید و فعالیت های آنها مورد ارزیابی قرار گرفت.

منبع : مهر

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *