ramzani

به دلیل عملی نشدن تعهدات مالی، مدافع ملوان قراردادش را فسخ کرد.

مدافع تیم فوتبال ملوان انزلی به دلیل اینکه باشگاه به تعهدات مالی‌اش عمل نکرد قراردادش را با این باشگاه فسخ کرد.

علی رمضانی امروز با حضور در هیات فوتبال استان گیلان قراردادش را با باشگاه ملوان به طور یکطرفه فسخ کرد.

باشگاه ملوان تا امروز فقط ۲۵ درصد از مبلغ قرارداد رمضانی را پرداخت کرده است و طبق آئین‌نامه هر بازیکنی که در نیم فصل کمتر از ۳۰ درصد دریافتی داشته باشد می‌تواند قراردادش را به طور یک‌طرفه با باشگاه فسخ کند.

رمضانی: ۹ سال صادقانه برای ملوان بازی کردم/ به لیگ یک می‌روم/ زن و بچه دارم، بدون پول نمی‌توانستم بازی کنم

علی رمضانی در مورد علت فسخ قراردادش با باشگاه ملوان گفت: ۹ سال برای ملوان صادقانه بازی کردم و حتی در بدترین شرایط مالی هم این تیم را ترک نکردم و با تمام وجود برای این باشگاه زحمت کشیدم اما به دلیل پرداخت نشدن مطالباتم مجبور شدم که قراردادم را با ملوان به طور یک‌طرفه فسخ کنم.

وی ادامه داد: از فصل گذشته ۱۳۰ تا ۱۴۰ میلیون تومان طلبکارم در این فصل هم تا کنون فقط ۲۵ درصد از مبلغ قراردادم پرداخت شده است و به تازگی هم تنها ۲٫۵ درصد برای من واریز کرده‌اند در حالی که برخی بازیکنان ۸ تا ۱۰ درصد پول گرفته‌اند البته بزرگان تیم مانند پژمان نوری و جلال رافخائی حتی این پول را هم نگرفته‌اند.

وی ادامه داد: من زن و بچه‌دارم و باید هزینه‌های زندگی‌ام را تأمین کنم نمی‌توانستم بدون پول در ملوان بمانم در مسیر هیئت فوتبال تمام این ۹ سال مقابل چشمانم بود اما در نهایت مجبور شدم قراردادم را فسخ کنم هرچند که مسئولان باشگاه با من نامهربانی کردند و این حقم نبود من هم نمی‌خواستم شرمنده زن و بچه‌ام شوم و باشگاه احساس مسئولیتی در قبال من نمی‌کرد اما من در قبال فرزند کوچکم و آینده او مسئول هستم.

وی در مورد اینکه اکنون که قراردادش را فسخ کرده چه کاری انجام خواهد داد، گفت: از یکی دو تیم لیگ دسته اولی پیشنهاد دارم به این تیم‌ها می‌روم و با ۲۰ تا ۳۰ درصد پولی که هنگام قراردادم دریافت می‌کنم بخشی از مشکلات زندگی‌ام حل می‌شود. بزرگان تیم خیلی تلاش کردند تا مسئله من حل شود اما نشد.

رمضانی ادامه داد:‌ ۹ سال در ملوان حضور داشتم و اکنون هم برای خداحافظی با هوادارانی که سال‌ها حامی من بوده‌اند در روز بازی با تراکتورسازی به ورزشگاه خواهم رفت تا با هواداران خداحافظی کنم از همه فوتبال‌دوستان انزلی و بزرگان تیم مثل رافخائی، نوری، زارع هم تشکر می‌کنم و از مربیان سابقم هم که برای من زحمت کشیدند هم ممنونم.
منبع: فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *