ramzani

نیم فصل دوم دوازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال کشور روزهای خوب و اتفاقات خوبی برای تیم ملوان و هوادارانش به همراه نداشت و یکی از اتفاقات بد این لیگ مصدومیت مدافع چپ سفید پوشان بندر، علیرضا رمضانی بود.

در ادامه مصاحبه انزلی کلاب با این بازیکن خوب تیم ملوان را مطالعه خواهید نمود.

انزلی کلاب: لطفا” در مورد چگونگی مصدومیتتان توضیح دهید

در بازی با سایپای کرج تیم حریف صاحب یک ضربه کرنر شد و روی ارسال کوتاهی که داشتند مقابل بازیکن حریف ایستادم و او توپ را به تیر دوم فرستاد و من از آنجایی که در این مواقع به سرعت خودم را روی خط دروازه می رسانم و چند بار نیز توپ را از روی خط بیرون آورده بودم، این بار نیز این کار را انجام دادم اما متاسفانه با برخوردی که با سرگی پاشنکو داشتم پای من بین پای او قرار گرفت و باعث مصدومیتم شد.

انزلی کلاب: از چه ناحیه ای مصدوم شده اید و در چه مرحله ای از درمان قرار دارید؟

از ناحیه رباط صلیبی (ACL) مصدوم شده ام و حدود یک ماه پیش عمل جراحی روی زانوی من انجام شده است، معمولا شش ماه طول میکشد تا بعد از عمل رباط صلیبی بازیکن به شرایط بازی برسد اما در مواردی هم این مدت زمان به پنج ماه کاهش می یابد، به عنوان مثال بابک پورغلامی در پنج ماه بهبود یافت و من نیز تمام تلاشم را می کنم تا هر چه زودتر به میادین بازگردم.

انزلی کلاب: در لیگ یازدهم از لحاظ آمار بهترین و تاثیر گذارترین بازیکن تیم ملوان بوده اید، دلیل آن آمادگی چه بود؟

من در آن فصل ۳۳ بازی برای ملوان انجام دادم و فقط در مقابل تراکتورسازی به دلیل سه اخطاره بودن غایب بودم، در لیگ یازدهم از لحاظ بدنی شرایط بسیار خوبی داشتم و با همکاری بازیکنان دیگر توانستم آمار خوبی از خود به جا بگذارم.

انزلی کلاب: بعد از مصدومیت بازیکنان و مسئولین باشگاه با شما ملاقاتی داشته اند؟

چند روز پیش آقای درودگر با من تماس گرفتند و گفتند من نمی دانستم که شما عمل کرده اید، در حالی که دکتر ها می گفتند باشگاه از این موضوع مطلع است، من آرزو می کنم بلا از همه بازیکنان دور باشد، اما اگر بازیکنان بزرگ تیم ما مصدوم می شدند نیز با آنها همین رفتار را می کردند؟ من نمی خواهم وارد جزئیات شوم اما بعد از مصدومیت شرایط زندگیم بسیار سخت شده است. البته آقای درودگر قول داده اند در این زمینه با من همکاری کنند تا مشکلات برطرف شود.

من این افتخار را دارم که عضو خانواده ملوان باشم و در یک خانواده باید همه را به یک چشم نگاه کرد، بازیکنان تیم بعد از این اتفاق با من تماس گرفتند و یک بار که در جلسه تمرین حاضر شدم آقای پژمان نوری به سمت من آمد و به دنبال او بازیکنان دیگر نیز به کنارم آمدند و این موضوع باعث دلگرمی من شد.

انزلی کلاب: زمزمه هایی مبنی بر جدایی شما از ملوان به گوش می رسد، آیا بعد از هفت سال از این تیم جدا می شوید؟

در فصلی که گذشت شرایط خوبی برایم رقم نخورد و یک سری حواشی اتفاق افتاد، ما سالهاست که با بی پولی ملوان ساخته ایم و این حق ما نیست که با این شرایط ۲۰۰ میلیون قرارداد داشته باشیم، همانطور که خودتان اشاره کرده اید من به عنوان تاثیرگذارترین بازیکن انتخاب شدم اما رقم قرارداد من به اندازه یک بازیکن معمولی است و اگر مالیات و دیگر مسائل را در نظر بگیرید مقدار زیادی از آن کسر خواهد شد.

ما در دو سال گذشته نیز مقدار زیادی از پولهایمان را نگرفته ایم و فقط در حرف پولهای کلان میگیریم، و باید این فشار را تحمل کنیم، من از مردم خواهش می کنم شرایط ما را در نظر بگیرند، ما اکنون جوان هستیم و هیچ شغلی به جز فوتبال نداریم و اگر نتوانیم از فوتبال درآمد داشته باشیم آینده سختی در انتظار ما خواهد بود و هیچ پشتوانه ای نخواهیم داشت.

از زمانی که در ملوان بودم سعی کرده ام با تمام توان در خدمت این تیم و مردم انزلی باشم و حتی چند فصل از تیم ذوب آهن که در آن سالها شرایط خوبی داشت پیشنهاد داشتم اما تصمیم گرفتم به شهر خودم خدمت کنم، ولی اگر در فصل آینده شرایط مهیا نباشد احتمال دارد از ملوان جدا شوم و به لطف خدا با اینکه مصدوم هستم مورد توجه چند تیم لیگ برتری قرار گرفته ام، اما در هر صورت ملوان خانه من است و اولویت اول من ملوان است.

انزلی کلاب: دلیل فوتبال زدگی مردم انزلی را در چه چیزی می بینید؟

عدم نتیجه گیری باعث این فوتبال زدگی شده است، ما در این فصل شرمنده هواداران شدیم و آنها با همه این تفاسیر دست از حمایت ما برنداشتند، در این عدم نتیجه گیری همه مقصر بودیم و نمی توان شخص یا گروه خاصی را مقصر دانست.

من به عنوان یک کوچکتر توصیه می کنم اگر قرار است در فصل بعد نیز باشگاه در اختیار آقای هدایتی باشد، ایشان واقعا پشت این تیم باشند زیرا این تیم توانایی کسب رتبه های بالای جدول را دارد، از قدیم می گویند تا عرق کارگر خشک نشده دستمزدش را بدهید، در این فصل بچه های تیم شرمنده خانواده خود شدند و متاسفانه عده ای این مسائل را باور نمی کنند.

البته با توجه به شرایط نا مساعد اقتصادی در کشور باید شرایط آقای هدایتی را هم درک کنیم، اما من معتقدم اگر با برنامه ریزی صحیح روی مجموعه ملوان کار شود این مجموعه موفق می شود و در غیر این صورت فصل بعد سالی سخت تر در انتظار این تیم خواهد بود.

انزلی کلاب: صحبت پایانی…

امیدوارم این افتخار را داشته باشم که در فصل بعد با لباس ملوان که با آن به فوتبال ایران معرفی شدم به میدان بروم و اگر اینگونه نشد از همین تریبون از مردم خوب انزلی خداحافظی می کنم و امیدوارم بدیهای مرا به خوبی خود ببخشند و مطمئن باشند که در هر تیمی باشم ملوان در قلب من خواهد بود.

 DSC_9790

 

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

ممنون برای مصاحبه، برای علیرضا آرزوی موفقیت و سلامتی دارم، انشاا… هر چه سریعتر تکلیف ملوان هم مشخص شود.

پاسخ

guilak

گیلک

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

برای این برادر خوب ارزوی سلامتی و موفقیت دارم.امیدوارم لازم نباشد به باشگاه دیگری بروند.

پاسخ

همشهری

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

باید قدر این بازیکنان را بدانیم. راست می گوید وقتی تیمهای دیگر دو برابر به او می دهند و مردمی هم نیستند که به او بابت پولی که میگیرد طعنه بزنند، چرا باید اینجا بماند و این همه سختی را متحمل شود.
آقای رمضانی شما هر جا باشی در قلب ما هستی.

پاسخ