رضا خوش اقبال

  • 2 سال پیش
  • ۴ ديدگاه

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در تاریخ هفتم اسفند ماه ۱۳۹۴ انجام خواهد شد که این انتخابات در بندرانزلی با حضور ۱۳ کاندیدا برگزار می شود.

پایگاه اینترنتی انزلی کلاب به عنوان یک رسانه مردمی جهت معرفی کاندیداها یک فضای رایگان را به صورت مساوی در اختیار همه کاندیداها قرار داده است.

این صفحه متعلق به آقای رضا خوش اقبال می باشد و مطالبی که ایشان ارسال نموده اند به صورت کامل در این صفحه منتشر شده است.
6
مختصری از شرح حال وفعالیت های آقای رضا خوش‌اقبال
رضا خوش‌اقبال، فرزند عیسی، متولد ۱۳۵۷، در خانواده‌‌ای متدین و از طبقه‌ی میانه‌ی جامعه به دنیا آمد. در سال ۱۳۵۴، به علت شغل پدر، که افسر نیروی دریایی بود، از بندر انزلی به بندر عباس مهاجرت نمود. از این رو، تحصیلات مقدماتی را در بندرعباس به پایان رساند. در ۱۳۷۶، پس از قبولی در آزمون کشتیرانی و گذزاندن مراحل گزینش، بورسیه و مشغول تحصیل در مقطع کارشناسی در تهران شد. و بعد از اتمام دوره در ۱۳۸۱، در سمت افسرِ عرشه مشغول کار شد. وی همچنین تحصیل کرده‌ی رشته‌ی مدیریت حمل و نقل دریایی می‌باشد و در سال ۱۳۹۰ موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد این رشته شد.
همچنین در ۱۳۹۱، موفق به دریافت درجه‌ی فرماندهی کشتی شد و در سمت فرمانده، سفر خود را با کشتی آغاز نمود. وی اولین فرمانده‌ی کشتی در ایران می‌باشد که موفق به دریافت معافیت استفاده از راهنما (pilot exemtion certificate) شده است. ایشان علاوه‌بر سوابق مذکور آشنایی به حقوق دریا نیز دارد.
کاپیتان رضا خوش‌اقبال در آستانه‌ی ۳۷ سالگی، با تجارب ذی‌قیمت و باارزش، در حوزه‌های مختلف سیاسی و اقتصادی پا به عرصه‌ی انتخابات گذاشت. رزومه‌ی کاری وی سرشار است از مسئولیت‌ها و ایفای نقش‌های مؤثر و برجسته. خوش‌اقبال در رزومه‌ی کاری خویش مسئولیت‌های متعددی بر عهده داشته و خدمات شایان توجه‌ای، در عرصه‌های مختلف، به‌ویژه صنعت دریا، اقتصاد و بازرگانی به منصه‌ی ظهور رسانده است. به گونه‌ای که در کارنامه‌ی درخشان وی می‌توان مواردی چون چهره‌ای شناخته‌شده در مدیریت بحران و بیش از ۷ بار، طی سال‌های ۱۳۸۲ تا ۱۳۹۴، تشویق و تقدیر به عنوان افسر نمونه‌ اشاره کرد.
داشتن نقشی اثرگذار و اساسی، در مسئولیت‌های ذکر شده، خوش‌اقبال را در زمره‌ی مدیران و فرماندهان برجسنه‌ی خطوط کشتیرانی در خاورمیانه قرار داده است .
وی مسلط به زبان انگلیسی است و با زبان‌های عربی و اسپانیایی آشنایی دارد. یکی از مدرسین عالی رتبه‌ی مراکز دریایی کشور محسوب می‌شود. در زمینه‌های دریایی، بندری و بازرگانی تدریس می‌کند.
کاپتان خوش‌اقبال به خاطر تجربه و دانش تخصصی، در راه‌اندازی چندین خطوط دریایی چون بندر لنگه به بندر دبی و ترانزیت کالا به مقصد کشورهای آسیای غربی و میانه نقش به‌سزایی را ایفا نموده است و یکی از خوش‌نام‌ترین فرماندهان شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران معرفی می‌گردد. خوش‌اقبال همچنین اولین فرمانده‌ی ایرانی است که خط کشتیرانی به جزیره‌ی ابوموسی را افتتاح کرد.
وی معتقد است با تجارب مدیریتی که دارد و هم‌فکری و نیروی کارآمد جوانان انزلیچی و همچنین، با استفاده از اقتصاد دریایی و ظرفیت‌های موجود در شهر که شامل: بندر، منظقه‌ی آزاد و جاذبه‌های گردشگری می‌باشد، می‌تواند انزلی را متحول و معضل بیکاری را ریشه‌کن کند. و در صورت موفقیت در انتخابات از دیگر کاندیدهایی که می‌توانند در اقتصاد انزلی مؤثر باشند، بهره خواهد برد زیرا به خرد جمعی بسیار معتقد است .
شایان ذکر است کاپیتان خوش‌اقبال چندین بار از سوی کشورهای خارجی دعوت به کار شده است. ولی آب و خاک وطن و همت گماردن در آن را انتخاب کرده است .

لازم به ذکر است کاربران می توانند در پایین این صفحه در رابطه با آقای رضا خوش‌اقبال اظهار نظر نموده و نظرهایی که حاوی تهمت و توهین بوده و مغایر با قوانین کشور باشند تایید نخواهند شد.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

محراب

۳ اسفند ۱۳۹۴

کاپیتان اول بشی آخر بشی دوستت داریم.

پاسخ

میلاد

۳ اسفند ۱۳۹۴

جوان متعهد متخصص و با سواد شهرمون،موفق باشی

پاسخ

محمود

۳ اسفند ۱۳۹۴

خدا کنه این شهر دست جوانها بیوفته چه نماینده چه شورای شهر چه روسای ادارات

پاسخ

امیر

۳ اسفند ۱۳۹۴

بسیار عالی

پاسخ