rezaeiyan21[1]

 

 

مدیر‌عامل باشگاه ملوان می‌گوید که در هفته پیش رو روند رو به رشد پرسپولیس را در انزلی متوقف خواهند کرد چرا که نیاز مبرمی به پیروزی دارند.

مسعود رضاییان درباره دیدار ملوان – پر‌سپولیس در هفته‌ بیست و پنجم لیگ برتر، اظها‌ر کرد: با توجه به وضعیت ما و روند رو به رشد پر‌سپولیس این دیدار خاص‌تر از گذشته خواهد شد. وظیفه سنگینی در این بازی داریم و می‌توانیم روند رو به رشد پر‌سپولیس را متوقف کنیم. بازیکنان ما با تعصب و قدرت برای کسب پیروزی در این دیدار به میدان خواهند رفت.

او در پاسخ به این سوال که آیا پس از گذشت چند هفته‌ از حضور محمد احمدزاده به عنوان سرمربی این تیم تغییری در وضعیت تاکتیکی ملوان به وجود آمده، گفت: اصولا عملکرد تیم‌ها را در فو‌تبا‌ل ایران با امتیازها می‌سنجند. ما در گذشته هم بازی‌های تهاجمی زیبایی را به نمایش می‌گذاشتیم اما اشتباه‌های داوری و مصدومیت بازیکنان موجب عدم نتیجه‌گیری می‌شد. پس از حضور احمدزاده بازیکنان از لحاظ روحی متفاوت شده‌اند و میل به جنگندگی و اشتیاق به کسب پیروزی در آنها افزایش یافته است. در بازی با سپاهان این موضوع کاملا مشهود بود. دو بازی سنگین را در هفته‌های گذشته پشت سر گذاشته‌ایم.

مدیر‌عامل ملوان درباره جایگاه این تیم ا‌دا‌مه‌ داد: معمولا متوسط امتیاز تیم قهرمان در طول هفته‌های لیگ برتر دو امتیاز است، اما تا هفته‌ ۲۴ صدرنشین لیگ کمتر از دو امتیاز در هفته را کسب کرده است. این موضوع در انتهای جدول هم صدق می‌کند و شاید تیمی با ۲۸ امتیاز در لیگ برتر باقی بماند. طبق برآیندهای ما باید در شش بازی پیش‌رو هفت امتیاز را کسب کنیم تا حضورمان در لیگ برتر قطعی شود. نمی‌خواهیم حضورمان در لیگ به هفته‌های پایانی کشیده شود. با دو پیروزی خانگی و یک تساوی خارج از خانه این موضوع قطعی می‌شود.

رضاییان درباره محرومان و مصدومان ملوان گفت: هیچ بازیکن محرومی نداریم، اما احتمالا پژمان نوری و حسین ماهینی که پیش از این مصدوم بودند به دیدار با پر‌سپولیس می‌رسند.

مدیرعامل این باشگاه همچنین از پرداخت مطالبات بازیکنان ملوان پیش از دیدار با پر‌سپولیس خبر داد و گفت: قصد داریم این کار را هر‌ چه‌ سریع‌تر انجام دهیم. فعلا برای ما پرداخت حقوق بازیکنان مهم است و می‌خواهیم آنها قبل از بازی با پر‌سپولیس مبلغی را دریافت کنند./ ایسنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *