خبرگزاری فارس: رضائیان: نه بازیکنان جریمه شده‌اند نه به استیلی اولتیماتوم داده‌ایم

 

مسعود رضائیان در مورد باخت به گسترش فولاد تبریز گفت: در این بازی در دقیقه ۵ مسابقه احمد آهی مصدوم شد و با مصدومیت این مدافع مجور شدیم که از برخی بازیکنان در پست های غیرتخصصی استفاده کنیم و شیرازه تیم از هم پاشید. بازیکنان گسترش هم بهتر از ما بازی کردند و بردند. همه اعضای تیم از این شکست ناراحتند.

وی در مورد جریمه بازیکنان و اولتیماتوم به سرمربی به خاطر پیروز نشدن در ۹ مسابقه متوالی گفت: نه بازیکنان را جریمه کرده ایم نه اولتیماتومی به سرمربی تیم داده شده است. قصد نداریم خشم خود را به جایی دیگر منتقل کنیم تیم اکنون نیاز به همدلی و رفاقت بیشتر دارد تا موفق شود.

رضائیان درمورد اینکه برخی سایت ها خبر از اخراج حمید استیلی داده اندگفت: چنین خبری صحت ندارد. سایت ها در مورد تیم تصمیم نمی گیرند و سیاست ها و تصمیم گیری های کلان باشگاه برعهده هیات مدیره باشگاه است.

وی در مورد رایگان شدن بازی ملوان وراه آهن گفت: این مسابقه هنوز رایگان نشده است و در صدد هستیم تا بازی را رایگان کنیم اما نیاز به مصوبه و اجازه هیات مدیره داریم. من امروز با آنها در این زمینه صحبت می کنم./ فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علی

۲۵ بهمن ۱۳۹۴

اقای رضاییان وجدانی اگه از همین الان نه ۲ ساله ۱ ساله هم قرارداد می بندی واقعا جلوت تعطیم می کنم هستید؟

پاسخ

payam

۲۵ بهمن ۱۳۹۴

خواستم تبریک بگم فاصله سه امتیازی ملوان با تیم پانزدهم جدول رو !! یه کم دیگه زور بزنیم میشیم شانزدهم و از آخر اول میشیم !! راستی اون کی بود که میگفت ” بحث سقوط ملوان اصلاً مطرح نیست” حالا بیا تحویل بگیر عزیز جان که گند زدین به تیم و رفت پی کارش!

پاسخ