82092021-70757662[1]

 

سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان از رشد ۹۰ درصدی تخلیه و بارگیری کالا در دو ماه نخست امسال در بندرانزلی خبر داد.
حسین چراغی با اشاره به ۲۵۸ هزار و ۹۸۰ تن تخلیه و بارگیری در بندر انزلی طی دو ماه پارسال اظهار کرد: این میزان امسال به ۴۹۱ هزار و ۴۷۷ تن رسید.
وی خاطرنشان کرد : تعداد شناورهای پهلو گرفته طی این مدت در بندر نیز از ۱۰۶ فروند با ۷۲ درصد افزایش به ۱۸۲ فروند رسید.
سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان در ادامه میزان صادرات کالا طی دو ماه نخست امسال از طریق بندرانزلی را ۱۸ هزار و ۵۱۷ تن اعلام کرد .
چراغی تعداد کامیون های بارگیری شده دو ماهه پارسال را ۹ هزار و ۸۵۰ دستگاه و در مدت مشابه امسال ۱۸ هزار دستگاه با ۸۳ درصد رشد عنوان کرد.
وی خاطرنشان کرد: این آمار نشان از رونق و کشش خوب بازار در بخش هایی نظیر ساخت و ساز و غیره و مصرف کالا در داخل کشور دارد .
چراغی همچنین با اشاره به اینکه پارسال ترانزیت مواد نفتی از این بندر نداشتیم، از یک هزار و ۵۷ تن ترانزیت مواد نفتی طی دو ماه امسال خبر داد.
سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان میزان رسوب کالا در محوطه و انبارهای بندر انزلی را ۲۵۸ هزار و ۷۰۰ تن عنوان کرد.
بندرانزلی با ۱۰ پست اسکله امکان تخلیه و بارگیری هفت میلیون تن کالا در سال را دارد. پارسال در مجموع ۸۴۶ فروند شناور در بندرانزلی پهلو گرفت و دو میلیون و ۳۵۳ هزار و ۲۸۰ تن کالا تخلیه شد./ ایرنا

ارسال دیدگاه

روی شکلک مورد نظر کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette