خبر ثبت شرکتها در پنج ماهه نخست سال جاری

به گزارش انزلی کلاب و به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، با ثبت ۱۲۱ شرکت ایرانی و خارجی در پنج ماهه ابتدایی سال جاری در مقایسه ۹۳ شرکت ثبت شده طی مدت مشابه سال گذشته، میزان ثبت شرکت در این سازمان با رشد ۳۰ درصدی همراه بوده است.

بنا براین گزارش از این تعداد شرکت ثبت شده در اداره ثبت شرکت ها و مالکیتهای صنعتی و معنوی این سازمان، ۱۰۰ شرکت ایرانی،  ۴ شعبه شرکت ایرانی، ۲ موسسه، ۱۵ شرکت خارجی و شعبه شرکت خارجی بوده، درحالیکه در همین مدت در سال ۹۲ در این منطقه، ۸۳ شرکت ایرانی، ۸ شرکت خارجی و ۲ شعبه شرکت ایرانی به ثبت رسیده است.

این گزارش درخصوص ارزش ریالی میزان سرمایه اولیه اظهار شده از سوی این ۱۲۱ شرکت می افزاید؛  ارزش ریالی میزان سرمایه اولیه اظهار شده از سوی این شرکتها افزون بر ۳۴۶ میلیارد ریال می باشد که این رقم در پنج ماهه نخست سال گذشته بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال بوده است.

روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی اضافه نمود:  شرکتهای ثبت شده در این منطقه از سال ۸۴ تا انتهای مرداد سال جاری به ۱۰۰۳ شرکت ایرانی و خارجی بالغ شده که مجموع سرمایه اولیه اظهار شده از سوی شرکتهای ثبت شده در این منطقه، از سال ۸۴ تا پایان مرداد ماه ۱۳۹۳ به رقمی در حدود ۲۷۹۷ میلیارد ریال افزایش یافته است.

گفتنی است؛ تعداد شرکتهای خارجی ثبت شده در این منطقه از سال ۸۴ تا پایان مرداد ۹۳  ۱۱۲ شرکت و شعبه خارجی می باشد و سرمایه گذاران خارجی ثبت کننده شرکت در منطقه آزاد انزلی دارای تابعیت کشورهای کره جنوبی،امارات متحده عربی، تاجیکستان، ترکیه، سوئد، چین، ترکمنستان، انگلستان، آذربایجان، آلمان، هند، روسیه و پاکستان بوده که میزان مالکیت آنها براین شرکتها از  ۳۳ تا ۱۰۰ درصد است.

این گزارش تصریح می کند: از سال ۸۴ تا کنون ۷۹۵ شرکت ایرانی، ۸۳ شعبه شرکت ایرانی،۱۱۲ شرکت و شعبه خارجی و ۱۳ موسسه غیرتجاری در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی و معنوی سازمان به ثبت رسیده و این شرکتها در حوزه های تجاری-گردشگری، تجاری-عمرانی، خدماتی و در زمینه صنعتی تولیدی مشغول به فعالیت هستند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

جوون این شهر

۲۳ شهریور ۱۳۹۳

دیگه هیچ علاقه ای به خوندن خبرای این منطقه آزاد ندارم . متاسفم برای همشون.
یه ضرب المثل هست که میگه دیگی که واسه من نجوشه میخوام سر سگ توش بجوشه . وقتی خیری از این ۱۰۰۳ شرکت ایرانی و خارجی به من انزلی چی نمیرسه بگو ۱۰۰۰۰ شرکت . نوش جان ***

پاسخ

majid

majid

۲۳ شهریور ۱۳۹۳

کارت شهروندی ما چی شد پس؟
آقای مسرور با این حس انزلی گریزی که داری زیاد دووم نمیاری .چون اه مردم انزلی پشتته.چطور تا یه ماه بعد انتخابت تونستی تا وسطای جاده کیاشهر رو جزو محدوده بکنی ولی حرف انزلی که شد گفتی هییت وزیران باید تایید کنه.چطور اونی که میخاستی رو سه سوت تصویب کرد ولی اینو نه.
گرفتی ریز تالاب بوجاق رو جزو محدوده کردی ولی خدا رو شکر سازمان محیط زیست دستتو رو کرد و طرحتو وتو کرد.
همینجوری نمیمونه.این فقط حرف ماها انزلی کلابی ها نیست دیگه پیر و جوون و دختر پسر این شهر دارن حرف ظلمایی که بهشون شده رو میزنن.یعنی بیداری جامعه.
دست رو بد شهری گزاشتین هم استانیهای سیری ناپذیر.همینجوریش اسم انزلی و انزلیچی میاد *** چه برسه بخای سر انزلیچی رو کلاه بزارید.

پاسخ