مهندس رضا مسرور رییس هیأت مدیره و مدیرعامل این سازمان با بیان اینکه در چهار ماه ابتدایی سال جاری با ورود دو میلیون و یکصد هزار نفر گردشگر به محدوده فاز تجارت و گردشگری منطقه تعداد گردشگران ورودی رشد چشمگیر ۱۱۰درصدی داشته است ،اظهار داشت: این مهم ناشی از ایجاد زیرساخت ها و جاذبه های متمایز، ارائه خدمات متنوع و توسعه امکانات و تسهیلات در حوزه های مختلف گردشگری، تجاری، ورزشی و ایجاد محیطی امن و جذاب بدست آمده است.
مدیرعامل سازمان از آغاز عملیات اجرایی فاز دوم پروژه پارک ساحلی فاز تجارت و گردشگری این منطقه خبر داد و گفت: این پروژه حلقه تکمیلی زیرساختهای گردشگری منطقه آزاد انزلی خواهد بود و با امکانات در نظرگرفته شده در این مجموعه ساحلی استانداردهای زیرساختی حوزه گردشگری منطقه و استان ارتقا یافته، و پارک ساحلی این منطقه را را به کانون متمایز گردشگری شمال کشور تبدیل می نماید و با تکمیل آن شاهد استمرار رشد حضور گردشگران داخلی و خارجی در منطقه خواهیم بود و همچنین موجب ایجاد اشتغال پایدار برای جوامع محلی با استفاده از ظرفیت ها و مزیت های گردشگری منطقه و استان خواهد شد .
بنا بر این گزارش پارک ساحلی در سه فاز با هدف توسعه فضاهای گردشگری و اصلاح بافت و زیبا سازی نوار ساحلی در جهت آرامش و آسایش بیشتر گردشگران از سوی این سازمان طراحی شده و اسکله مارینا، پیست دوچرخه سواری، زمین ورزش هایی همچون اسکیت، بدمینتون، فوتبال و والیبال ساحلی، سالن بدنسازی و میزهای تنیس روی میز، آکواریوم و پارک آبی، آمفی تئاتر رو باز، استخر، رستوران های متعدد، مسیر پیاده روی در ساحل، سکوی دید و منظر دریا، نورپردازی، المان های شهری، زمین بازی کودکان، پردیس نمایشگاه و پارکینگ در کنار ورزشهای متنوع آبی و هوایی و فضای سبز زیبا از مهمترین امکانات موجود و خدمات طراحی شده در این مجموعه تفریحی گردشگری بزرگ ساحلی است.

روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

دکتر هوشیارفرد

۱۵ مرداد ۱۳۹۶

با سلام و احترام
پیشرفت فیزیکی برای منطقه ای که در حال توسعه بوده و روز به روز مستلزم پیشرفت و ارتقاء زیرساخت ها می باشد، قابل قبول است.
جلب بیشتر رضایت عمومی و بخصوص سرمایه گذاران از کیفیت و زمان اجرای پروژه های عمرانی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. احتمال می رود که، تغییر هیئت مدیره و مدیر عامل منطقه آزاد انزلی با توجه به اتمام ماموریت ایشان بخشی از تحولات دولت تدبیر و امید خواهد بود.
البته منطقه آزاد انزلی نیازمند افراد دلسوز، کارآمد و دارای سواد مدیریتی لازم، آشنایی با معادلات سیاسی منطقه و استان و توان و تجربه کافی در به کار گیری مشاوران کار بلد را داشته باشد. امیدواریم در صورت تغییرات احتمالی مدیریتی، انتصابات از بین نیروهای داخل سازمان انجام گیرد.

پاسخ