n

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با شکست پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به تیره روزی های خود در لیگ چهاردهم پایان داد و در هفته گذشته نیز موفق شد راه آهن تهران را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد.

اما رامبد رشیدی راد ویدئوی جالبی در ارتباط با بازی ملوان و پرسپولیس با عنوان رستگاری در آزادی تهیه کرده است که می توانید این ویدئو را در بخش ویدئوی سایت در صفحه اصلی و یا با مراجعه به لینک آپارات  مشاهده نمایید.

ملوان از ساعتی دیگر در خوزستان مقابل استقلال این استان قرار می گیرد که امیدواریم سومین برد متوالی خود را بدست آورد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

ملوان ملوان

۱ اسفند ۱۳۹۳

عالی بود
:yes: :yes: :yes:

پاسخ

narima

narima

۱ اسفند ۱۳۹۳

عالی بود … :-))

پاسخ

maziyar

۱ اسفند ۱۳۹۳

چون جلال رافخاهی نیست ملوان همش گل میزنه چون کریمی مهاجم هایه خوبی رو جایگزین رافخاهی کردن امیدوارم ملوان همچنان به بالای جدول برسه.

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ اسفند ۱ام, ۱۳۹۳ ۱۸:۳۹:

مازیار عزیز مسلما دست بالای دست بسیار است و خیلیها هستند که از سید جلال بهتر بازی میکنند و او نیز از خیلیها بهتر است.ممکن است تحلیل شما از رویکرد آقای کریمی در رابطه با جایگزین کردن کسان دیگری بجای جلال رافخایی درست باشد.اما جسارتا فکر نمیکنید اگر بازیکنان را اینگونه قضاوت نکنیم بهتر باشد؟ ملوان یک تیم است و هر تیمی موقعی موفق میشود که همه افراد آن تیم با هم همکاری کنند.اگر همکاری نکنند نه تنها دیگر اسمش تیم نیست بلکه شکستش هم حتمی خواهد بود. حالا که به یاری خدا و همت بازیکنان و کادر فنی و هوادران تیم ما در مسیر موفقیت پیش می رود بهتر است که کاری نکنیم و حرفی نزنیم که موجب ناراحتی و تضعیف روحیه یک بازیکن خاص شود که موجب دلسردی او می گردد و در عملکرد و نتیجه گیری تیم تاثیر گذار خواهد بود.

رجبي پاسخ در تاريخ اسفند ۲ام, ۱۳۹۳ ۰۷:۱۶:

سید جلال سالهاست که برای ملوان گل زنی کرده

majid

majid

۱ اسفند ۱۳۹۳

ایشون مدت هاست با اسم مازیار و نگار و روبی و با یک ادبیات خاص داره علیه سید جلال کامنت میزاره.حالا یارو از رو عقده میگه یا از رو لج یا خاطره بد من نمیدونم.تعجبم از انزلی کلابه که هر سری کامنت ایشونو تایید میکه

به بار که رسما جلال اقای گل رو تهدید کرد تو سید اسیه فلانت میکنم بیسارت میکنم .جالبه اون کامنتشم تایید شد
:no: :no: :no:

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ اسفند ۴ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱:

باید برای جلوگیری از سواستفاده بعضی از کاربران در سایت انزلی کلاب فکری کنند.

فرشاد پاسخ در تاريخ اسفند ۷ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳:

*** از خسته بند بالاتر نیست که کلی توهین نثارش میکنید.هر کس میدونه با اعمال خودش

مریم2

مریم2 پاسخ در تاريخ اسفند ۷ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱:

آقای فرشاد این موضوع چه ربطی به آقای خسته بند داشت؟ بعد شما از کجا میدونید جلال رافخائی از خسته بند بالاتر هست یا نه؟ شخصیت و عزت آدمها رو شما تعیین میکنید؟

فرشاد

۱ اسفند ۱۳۹۳

نه منتظرم تو تعیین کنی سر و ته متوجه میشید.

پاسخ