Samane Khodro

به گزارش انزلی کلاب و به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، رئیس اداره فناوری اطلاعات این سازمان با اعلام خبر راه اندازی سامانه خدمات الکترونیک یکپارچه خودرو از سوی این سازمان اظهار داشت: در راستای تکمیل خدمات دولت الکترونیک از سوی این سازمان، سامانه مزبور مورد بهره برداری قرار گرفته است.

مهدی گلدوست با بیان اینکه سامانه یکپارچه خودرو بمنظور انجام و اجرای کلیه فرایندهای مربوط به خودرو با پلاک منطقه آزاد انزلی اجرایی شده، گفت: امکان انجام کلیه امور و فرآیندهای مرتبط با خرید و فروش خودرو با پلاک منطقه در فضای اینترنت و تجمیع فعالیتهای اداری خدماتی که از سوی معاونت اقتصادی سازمان، امور مالی، گمرک ایران، موسسه راهگشا، بیمه، شرکتهای وارد کننده، GPS و . . . ارائه می شوند از جمله ویژگیهای این سامانه است.

وی اضافه کرد: این پرتال مشتمل بر لینکهای ارتباطی فرمهای مورد نیاز، اطلاعیه های سایت شماره گذاری، ورود به سامانه و  تماس با ما می باشد که از طریق این سامانه تمامی فرمهای مورد نیاز، اطلاعیه ها، مراحل اداری و فرایندهای مربوط به شماره گذاری خودروهای خارجی با پلاک منطقه از مرحله ثبت سفارش تا ترخیص قابل دسترسی و انجام می باشند.

رئیس اداره فناوری اطلاعات سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: تسریع و تسهیل در ارائه خدمات، تجمیع و تمرکز مسیرهای انجام امور اداری مرتبط با خودرو و ارائه خدمات بهینه  از سوی این سازمان از جمله دلایل راه اندازی سامانه خدمات الکترونیک یکپارچه خودرو منطقه آزاد انزلی است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *