خدمات منطقه آزاد انزلی

خدمات منطقه آزاد انزلی

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی، مدیرعامل این منطقه از سوی اعضاء شورا و دهیار روستا چپرپرد مورد تقدیر قرار گرفت.

بنابراین گزارش منطقه آزاد انزلی از سال ۸۵ با هدف خدمت رسانی به ساکنین ۱۴روستای محدوده خود و باهمکاری سازمان اتوبوسرانی شهرداری انزلی اقدام به راه اندازی خط اتوبوسرانی میان روستاهای محدوده خود با مرکز شهرستان بندرانزلی نموده و در این میان روستای چپرپرد آخرین روستای بهره مند از این سرویس می باشد.

امکان تردد دانش آموزان و دانشجویان محدوده،تسهیل در رفت و آمد شاغلین واحدهای تولیدی-خدماتی محدوده منطقه و امکان ایاب و ذهاب روستائیان به مرکز شهرستان بندر انزلی و کاهش هزینه خانوار از دیگر مزایای برقراری این سرویس حمل و نقل عمومی از سوی منطقه آزاد انزلی است.

در بخشی از این تقدیرنامه علاوه بر اعلام مراتب تقدیر و تشکر اهالی روستای مزبور به دلیل سرویس دهی شرکت واحد اتوبوسرانی انزلی، تصریح شده؛ بدون شک این گونه خدمات به اهالی، موجبات خرسندی قلب حضرت ولی عصر(عج) را فراهم می نماید، لذا جا دارد ضمن تقدیر از جنابعالی از حسن توجه مجموعه معاونین و مدیران آن منطقه به ویژه معاون فنی و عمرانی تشکر نماییم.

در پایان این تقدیرنامه توفیق روزافزون منطقه آزاد انزلی در مسیر خدمتگزاری صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند منان مسئلت شده است.

گفتنی است منطقه آزاد انزلی به مساحت ۳۲۰۰ هکتار دارای ۱۴ روستا با جمعیتی در حدود ۱۶ هزار نفر می باشد.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *