101

به گزارش انزلی کلاب و به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، رئیس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات این سازمان با اعلام خبر راه اندازی سامانه یکپارچه مکاتبات الکترونیک دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستاهای محدوده منطقه آزاد انزلی اظهار داشت: به منظور ارائه خدمات الکترونیک به دهیاری ها و شوراهای اسلامی محدوده این منطقه سامانه یکپارچه مکاتبات الکترونیک دهیاری ها و شوراها راه اندازی گردید.

مهدی گلدوست افزود: در این سامانه که در قالب اجرای طرح شهروند الکترونیک و در مسیر دست یابی به اهداف دولت الکترونیک از سوی این سازمان پیاده سازی گردیده، کلیه فرایندهای مربوط به مکاتبات شوراهای اسلامی و دهیاریهای محدوده منطقه با این سازمان و بالعکس و نیز با سایر دهیاریها به صورت الکترونیک و در بستر شبکه اینترنت انجام می شود.

وی با اعلام اینکه با استفاده از این سامانه امکان ارسال مکاتبات، پیگیری از وضعیت مکاتبات، چگونگی گردش مکاتبات و . . . فراهم
می گردد افزود: بزرگترین مزیت این سامانه را فراهم نمودن امکان مکاتبه دهیاریها و شوراها با یکدیگر اعلام کرد، بطوریکه تمامی دهیاریها و شوراهای منطقه تحت این سامانه می توانند علاوه بر انجام مکاتبه با سازمان با سایر دهیاریها نیز مکاتبه داشته باشند.

رئیس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد انزلی از ایجاد هماهنگی با دهیاری ها و شوراها جهت حضور در دوره آموزشی سامانه مذکور خبر داد، اضافه کرد: افزایش سرعت و دقت در پاسخگویی به مکاتبات شوراها، دهیاری ها و سازمان، دسترسی سریع به مکاتبات بایگانی شده، سازماندهی، کنترل بهتر بر روند مکاتبات و بهینه سازی گردش مکاتبات بهمراه کاهش زمان و هزینه های مترتب بر پیگیری امور اداری را می توان از مهمترین اهداف پیاده سازی این سامانه بیان کرد

گلدوست گفت: افزایش رضایت عوامل دخیل در سامانه به دلیل افزایش اثربخشی و بالارفتن سطح رضایت دهیاری ها و شوراها به دلیل خدمات به موقع و بهبود کیفیت خدمات الکترونیک سازمان، در کنار رشد و توسعه خدمات الکترونیک در منطقه از نتایج حاصله بهره برداری از سامانه یکپارچه مکاتبات الکترونیک دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستاهای محدوده منطقه آزاد انزلی است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *