13941124000727_PhotoA[1]

محمدعلی نجفی پیش از ظهر امروز در جریان بازدید از قطعه ۶ راه‌آهن رشت‌ ـ‌ انزلی اظهار کرد: طول مسیر پروژه مذکور ۴۱ کیلومتر است.

وی با بیان اینکه ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه احداث راه‌آهن رشت‌ ـ‌ انزلی است، افزود: طول مسیر قطعه ۶ راه‌آهن رشت‌ ـ‌ انزلی ۱۷ کیلومتر بوده و این قطعه بین ۱۲ تا ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و انتظار می‌رود پیمانکار پروژه تلاش بیشتری انجام دهد.

استاندار گیلان از مناقصه قطعه‌های ۷ و ۸ راه‌آهن رشت‌ ـ‌ انزلی خبر داد و بیان کرد: اسناد مناقصه قطعه‌های مذکور آماده شده است.

وی با بیان اینکه پروژه‌های راه‌آهن قزوین‌ ـ‌ رشت، رشت‌ ـ انزلی و رشت‌ ـ آستارا در سفر رئیس جمهور به گیلان تعریف شده است، تصریح کرد: اسفند ماه امسال راه‌آهن رشت‌ ـ‌ قزوین به اتمام می‌رسد.

نجفی به تلاش مسؤولان برای اجرای پروژه راه‌آهن رشت‌ ـ‌ آستارا اشاره کرد و یادآور شد: تا یک ماه آینده وضعیت سرمایه‌گذار پروژه مذکور مشخص می‌شود.

 استاندار گیلان از راه‌آهن رشت‌ ـ‌ انزلی و محل ایستگاه فلکده رشت بازدید کرد./ فارس

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

guilak

گیلک

۱۰ تیر ۱۳۹۵

معلوم نیست ما قسم حضرت عباس دوستان را باور کنیم یا دم خروس را.از طرفی این پروژه و تکمیل ۱۱ کیلومتر طلسم شده باقیمانده آزاد راه قزوین رشت و کمربندی باستانی انزلی و هزاران پروژه دیگر که معطل پول و اعتبارات هستند خط آهن رشت به انزلی و رشت به آستارا یعنی چه؟ مگر قرار نیست این خط راه آهن از قزوین به رشت و سپس به انزلی و در ادامه به آستارا و به راه آهن آذربایجان متصل شود؟ کور شود کسی که نتواند رفاه و آسایش سایر هم استانیها و توسعه و پیشرفت دیگر شهرهای استان و ایران عزیز را ببیند.اگر میخواهیم شهرهای دیگر را پوشش بدهیم آیا بهتر نیست با کمک مدیران و نمایندگان استان مازندران و تلاش مسئولان گیلانی خط آهن مازندران را به شهرهای ساحلی دریای خزر و رشت و در ادامه به صومعه سرا و فومن و غیره متصل کنیم؟

پاسخ

guilak

گیلک

۱۰ تیر ۱۳۹۵

چرا میخواهیم بندر انزلی را در بن بست قرار بدهیم؟!!!

پاسخ