jpg2323

استاندار گیلان با بیان اینکه افزایش صلح و دوستی در خزر راهبرد استراتژیک جمهوری اسلامی ایران است ،گفت: افزایش ارتباطات نظامی، اقتصادی و سیاسی کشورهای حاشیه دریای خزر سبب افزایش امنیت و آرامش بیشتر در این دریا می‌شود.

به گزارش انزلی کلاب و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان‌، محمدعلی نجفی ظهر امروز در دیدار با هئیت نظامی روسیه با بیان اینکه دریای خزر دریای صلح و دوستی است گفت : همانگونه که رؤسای جمهوری ایران و روسیه در نشست آستراخان اعلام کرده اند حافظ امنیت و صلح خزر خود کشورهای منطقه هستند.

وی با اشاره به بازدیدهای متقابل ناوگروهای دو کشور افزود: هرچقدر این ارتباطات در کنار مناسبات اقتصادی و سیاسی افزایش یابد موجب امنیت و آرامش بیشتر در این دریا می‌شود.

استاندار گیلان گفت: مقام معظم رهبری به عنوان فرماندهی کل قوا نیز بارها تأکید کرده‌اند که ضامن امنیت دریای خزر خود کشورهای منطقه هستند و حضور دیگران در این دریا معنا ندارد از این رو افزایش صلح و دوستی در خزر راهبرد استراتژیک جمهوری اسلامی ایران است.

نجفی با اشاره به سرمایه‌گذاری‌های اقتصادی ایران در خزر تصریح کرد: ایران مصمم است از فرصت دریای خزربرای توسعه کشور استفاده کند.

jpg2325

در ادامه فرمانده ناوگروه اعزامی روسیه به گیلان باقدردانی از میزبانی گرم و صمیمی مسئولان گیلان اظهار کرد: ایران و روسیه در تأمین امنیت، حفظ محیط زیست و منابع بیولوژیک در خزر تاکنون کارهای بزرگی را انجام داده‌اند.

ناخدایکم والری آنتولیویچ سمیرنوف با بیان اینکه روابط خوب دو کشور فرصتی را ایجاد کرده است تا این کارها ادامه یابد، افزود: روسیه نیز همانند ایران معقتد است که بیگانگان نباید در حوضه خزر دخالت کنند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Shahin

۲۳ مهر ۱۳۹۳

صندلی اون مترجم بدبختو خوبه رو میز عسلی نشست بنده خدا :D

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ مهر ۲۴ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۲۰:

خخخخخخخخخخخ

گیلک پاسخ در تاريخ مهر ۲۴ام, ۱۳۹۳ ۱۹:۲۱:

به نکته جالبی اشاره کردید.معمولا از مترجم ها اینجوری پذیرایی میکنند متاسفانه.

Shahin

۲۳ مهر ۱۳۹۳

اون لیوان های یه بار مصرف تو دفتر بالاترین مقام سیاسی استان هم واقعا شاهکاره . مثل استانهای عقب مونده و دور افتاده. اون کتابخانه تو دفتری که ملاقات صورت میگیره فقط جالب اینجاست که اب معدنی ها بدون برنده که دلیلشو نمیدونم. ضمنا درب همه قندون ها و شکلات خوری ها بسته است که یه میهمان باید پررو باشه خودش اقدام به اینکار کنه.

پاسخ

majid

MAJID

۲۳ مهر ۱۳۹۳

آقای نجفی یه داداش داره که اونم مدیره کله و فک کنم آب و فاضلاب استان باشه.علاوه بر اقای مسرور که خواهرزادشه.

الان به جای اقای نجفی باید شجاع انزلیچی میشد استاندار و به تبع اون حق شناس میشد رییس منطقه ازاد .خدا از باعث و بانی انزلیچی این عدم انتصاب نگزره که سیاسی بازی رو به وطنش ترجبح داد و جو منفی علیه شجاع راه انداخت و مرکز استانیای ضد انزلیچی هم به شدت استقبال کردن تا دیقه نود شجاع جاش رو به نجفی بده

پاسخ