82072283-70720315[1]

 

اولین رالی تور خانوادگی سال ۹۵ تحت عنوان رالی تور تهران – شمال با شرکت ۳۲ اتومبیل از پنج استان کشور امروز از تهران آغاز و شرکت کنندگان پس از ۴۶۰ کیلومتر رانندگی به بندرانزلی رسیدند.
دبیر کمیته رالی فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری عصر پنجشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به میزبانی گیلان در این دوره از رقابتها اظهار کرد: در این دوره از تور رالی خانوادگی حدود ۱۰۰ نفر از استانهای تهران، البرز، قزوین، اصفهان و گیلان حضور دارند.
آرش طاهری افزود : این مسابقه در مسافت ۸۶۰ کیلومتر به صورت رفت و برگشت انجام شده و صبح امروز (پنجشنبه) از تهران به سمت انزلی آغاز شده و پس از استراحت یک شبه در انزلی ، صبح فردا (جمعه) دوربرگشت آن آغاز می شود.
وی یادآور شد : در این دوره از رالی تور خانوادگی، شرکت کنندگان در هر دو سطح آماتور و حرفه ای حضور دارند.
طاهری در خصوص انتخاب گیلان به عنوان میزبان این دوره گفت: تلاش گیلان در راستای افزایش فعالیت و توسعه اتومبیلرانی در سطح استان، دلیل انتخاب این استان به عنوان میزبان این رقابتها است.
وی یادآور شد: مراسم اختتامیه این رالی تور خانوادگی عصر فردا (جمعه)در تهران برگزار می شود.
رالی نوعی مسابقهٔ اتومبیلرانی است که در مسیرهای مختلف با نوع سطح گوناگون اعم از خاکی، گلی، سنگی و آسفالت برگزار شده و در برخی کلاس‌های رالی، شرکت‌کنندگان با فواصل زمانی مشخص وارد مسیر مسابقه می‌شوند./ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *