10245379_10203097252066267_1840838727273806707_n

سید جلال رافخایی در گفتگو با خبرنگار “ورزش سه” گفت: متاسفانه مصاحبه ای از سوی رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان دیدم که در ابتدای خبر آن صحبت هایی مطرح شده بود که به هیچ عنوان واقعیت نداشت. از باشگاه ملوان انتظار دارم که در این شرایط حساس اخبار غلط به رسانه ها و مردم ندهند و اطلاعات درست را منتقل کنند و فکر نمی کنم اینجور صحبت ها کمکی به تیم ملوان کند.

برای باشگاه حاشیه درست نمی کنم
سابقه ورزشی من نشان داده که من همیشه حرفهایم را بدون تعارف و سانسور در زمان واقعی خودش به مردم گفته ام و الان هم ترجیح میدهم صحبت های بیشترم را پس از جلسه ای که با آقای محجوب دارم بیان کنم و اگر هم لزومی نداشته باشد در سینه ی خودم محفوظ نگاه دارم. ممکن است از برخی چیزها انتقاد کنم اما دلیلی ندارد که برای باشگاهم حاشیه درست کنم و خودم را مقابل باشگاه و مردم قرار دهم و الان فقط در مورد برخی موضوعاتی که عنوان شده میخواهم توضیحاتی را ارائه دهم تا از حیثیتم دفاع کنم. من از نوجوانی در باشگاه ملوان بزرگ شده ام و در تمام این سالها سعی کردم با تمام وجود برای تیمی که آرزوی دوران کودکی ام حضور در آن بود، بازی کنم. به عنوان یکی از بازیکنان قدیمی این باشگاه هیچگاه در هیچ موردی دخالت نکرده ام و اصلا وظیفه ی من نیست و تنها زمانهایی که خود مدیریت باشگاه از ما نظری خواسته سعی کردم با توجه به تجربه ی حضورم در باشگاه و با آینده نگری نظراتم را بیان کرده ام اما برخلاف مسائلی که در برخی محافل عنوان می شود بنده هیچوقت در هیچ تصمیم گیری دخالت نداشتم و از ابتدای فصل نه در آمدن بازیکنی نقش داشته ام و نه رفتن بازیکنی به من مربوط بوده و اساسا اگر قرار بود اتفاقی به حرف من بیافتد یا انقدر در تصمیم گیری ها نقش داشتم، باشگاه می بایست سرمربی موفق فصل گذشته را که من هنوز با تمام وجود دوستش دارم، زمانی که هم من هم مردم التماس می کردند که حفظ شود، حفظ می شد تا خیلی از اتفاقاتی که امروز برای ملوانمان افتاده به وقوع نمی پیوست و نمونه های بسیار دیگر! آن روزها از ما نظر می خواستند ما هم بنا بر شرایط نظرمان را می گفتیم اما تصمیمات جای دیگر و به نوع دیگری گرفته می شد و برخی بازیکنان آمدند و برخی را هم خود مدیریت باشگاه در آن زمان به تشخیص خودشان نیاوردند و بنده کاره ای نبودم و از این ناراحتم که بعضی هامی خواهند اینگونه القاء کنند که من در تصمیمات نقشی داشتم که در این مورد مدیریت باشگاه با صداقت می تواند بهترین پاسخگو باشد!

رفت و آمدها در ملوان به من ربطی ندارد
من مثل تک تک آدمها نظرات و سلایق شخصی خودم را دارم و تا کسی از من نخواهد هم آن را عنوان نخواهم کرد و ممکن است مانند خیلی از انزلیچی ها و ملوانی ها از برخی رفت و آمدها ناراحت باشم اما هیچ ورود و خروجی در باشگاه ملوان نه به من به هیچ بازیکنی ارتباط ندارد و همان هایی که تصمیم گرفتند منِ رافخایی امروز در تیم باشم یا نباشم باید در قبال تصمیم هایشان پاسخگو باشند نه اینکه آن را به گردن بازیکنان دیگر بیندازند.

می خواهم با محجوب جلسه داشته باشم
جلسه ای با آقای الماسی داشتم که بیشتر زمان آن جلسه اختصاص داشت به آقای محجوب و کارهایی که ایشان انجام داده اند و اینگونه که در رسانه ها عنوان شده من صحبت دیگری در خصوص هیچ بازیکنی مطرح نکردم و هیچگاه نگفتم اگر مثلا آقای نوری باشد من در تیم نمی مانم و خواهش میکنم که اخبار جلسات را به شکل دیگری به رسانه ها ندهند و این کار درستی نیست. الان هم تقاضا کردم که با آقای محجوب جلسه ای داشته باشم که اگر حضور بنده به باشگاه کمکی می کند مانند تمامی سالهای زندگی ام مثل یک سرباز در خدمت تیمم باشم و اگر صلاح این است که حضور نداشته باشم آدمی چسبیده نیستم و هر راهی را برای حضور در تیم محبوبم نمی روم و به تیمی که از بچگی عاشقش بوده ام ضربه نمیزنم. من انزلیچی هستم و حتی اگر در این تیم حضور نداشته باشم تمام آرزویم موفقیت ملوان است حال با هر مدیریت و مربی و بازیکنی که می خواهد باشد چون این نام ملوان است که برای آیندگان می ماند نه نام های اطرافش.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

3eyedAli

۲۰ آبان ۱۳۹۳

ننه من غریبم بازی رو بذار کنار

پاسخ

nabid.port

نگار

۲۰ آبان ۱۳۹۳

فکر میکنه داره بچه گول میزنه قابل توجه بعضی ها که سنگ جلالو به سینه میزدن…

پاسخ

mordab

۲۰ آبان ۱۳۹۳

سید جلال تو باشگاه خیرت به ملوان نمیرسید هیچ تیم دیگه ای هم که تو رو نمیخواد اخه پسر خوب چرا هیچ خلاقیتی از خودت نشون نمیدی اخه به تو هم میگن بازیکن .بازیکنان نونهالان ملوان بهتر از تو بازی میکنن.والا به خدا

پاسخ

sari

۲۰ آبان ۱۳۹۳

با وجود وبا مرام داش جلال………
آگر هم اینچنین حرفی زده باشی باید بگوئیم دمت گرم چون نشانه عشق به ملوان با این حرفت نشان دادی.
آنقدر با وجود هستی که اگر چنین حرفی زده باشی از روی ناراحتی وعصبانیت می باشد.
واگر هم چنین حرفی هم زده باشی اگر اندکی عمقی فکر نمائیم حق با تو وحق با بسیاری از هواداران ملوان است که چنین عقیده ای دارنند .
زیرا بعضی جدا شدن ها ضرباتی به باشگاه وارد نموده که هنوز هم نمی توان جبران نمود.
جلال جان اگر یکی دو نفر هم با این صحبت ات مخالفت ویا بدگوئی نمایند .مثل خود نگاه کن یعنی شاید آنها هم از روی عصبانیت واوضاع نابسامان باشگاه چنین الفاظی بیان می نمایند ویا از طرف یاران این افراد می باشند ویا حتی شاید خودش باشد..
اگر اگر اینچنین فکر کنند که هر وقت ملوان اندکی جان گرفت .عدهای برای منافع خودشان از باشگاه جدا شده وملوان زرا با هزار مصیبت تنها گذاشتند.
حال کاری به این حرفها نداریم ولی صحبت ملوان می باشد وبرقراری نام این باشگاه بزرگ شهر مان است.
گذشت خصلت مردان است وگاهی نوشیدن جام زهر می تواند باعث پیشرفت وترقی وموفقیت هم باشد .
آقا جلال با مرام با وجود پس اندکی به اینگونه قضایا عمقی توجه نما.که آمدن بعضی افراد به نفع همه وباشگاه باشد.
پس اگر به فکر ملوان هستی اندکی از عصبانیت دور شو وبیشتر تفکر کن.
افرادی که بدی ات می کنند اگر جای تو بودنند خیلی چیز ها حالی شان می شد.
آنهای که بای قبول ات داشته باشند قبول ات دارند وبس

پاسخ

mordad پاسخ در تاريخ آذر ۷ام, ۱۳۹۳ ۱۵:۵۱:

هه، شما راس میگی دوست عزیز ولی هر کسی نظر خودشو میده و شما جای خود داری….