احمد-سیاوش-پور

 

رئیس کل دادگستری گیلان با اشاره به معضل برداشت شن و ماسه در استان، تصریح کرد: باید برداشت شن و ماسه توسط دستگاه‌های متولی ساماندهی گردد.

احمد سیاوش‌پور در اولین نشست شورای قضایی استان گیلان در سال جدید، از همکاری و همدلی و صمیمت اعضای شورای قضایی استان قدردانی و اظهار کرد: در کنار این همدلی و همراهی قوه قضائیه توانسته است با جدیت و صلابت در مسیر خود گام بردارد.

وی با اشاره به نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری به نام سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل»، تصریح کرد: جهت‌دهی جامعه براساس معیشت و رفاه زندگی مردم مورد تاکید مسئولان می‌باشد و این امر جز با اقدام و اجرا و تلاش و کوشش در بخش‌های مختلف و اجرایی کردن قانون و بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌ها تحقق پیدا نخواهد کرد.

رئیس کل دادگستری استان گیلان با تاکید بر کار و تلاش مضاعف در جامعه،خاطرنشان کرد: اقدام و عمل در حوزه اقتصاد مقاومتی جز با تلاش فوق‌العاده و همت و کوشش فراوان حاصل نمی‌گردد.

وی،شواری قضایی استان را شورایی راهبردی عنوان کرد و گفت: این شورا مدیریت کلان استان را با سیاست‌های کلان قوه قضائیه تطبیق می‌دهد.

رئیس شورای قضایی گیلان با اشاره به معضل برداشت شن و ماسه در استان، تصریح کرد:باید برداشت شن و ماسه توسط دستگاه‌های متولی ساماندهی گردد و همه نهادها در این زمینه احساس مسئولیت نمایند و نظارت بیشتری را مبذول دارند.

این مقام ارشد قضایی وظیفه شورای حل اختلاف زندان را متمایز از سایر شوراها ذکر کرد و افزود: شورای حل اختلاف زندان باید از ظرفیت قانونی خود در صلح و سازش بهره برده و از تمام توان خود استفاده نماید./ ایسنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *