دکتر احمد دنیامالی با انتشار بیانیه ای خطاب به شهروندان انزلی و هواداران ملوان از سمت خود کناره گیری کرد؛
ماندن در مسند به هر قیمتی را نمی پسندم

 

رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی با انتشار بیانیه ای به کار خود در راس هیات مدیره باشگاه پایان داد.
به گزارش انزلی کلاب و به نقل از سایت رسمی باشگاه ملوان، دکتر احمد دنیامالی امروز (پنجشنبه) با انتشار بیانیه ای خطاب به شهروندان بندرانزلی و هواداران ملوان از سمت خود در راس هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان پایان و کناره گیری خود را اعلام کرد. در متن بیانیه دکتر دنیامالی آمده است:
به نام خدا
شهروندان فهیم انزلی و هواداران پرشور ملوان، پیش از هر سخنی باید تبریک بگویم پیروزی ارزشمند هفته یازدهم که ملوان را با یک بازی کمتر به رقبایش در مسیر صعود نزدیک کرد. باید از بازیکنان ملوان تشکر کنم که شادی را به شهروندان انزلی هدیه دادند. بارها این جمله را از قول همکارانم در باشگاه شنیده اید که ملوان تنها است اما باید دوباره تاکید کنم که «ملوان با وجود تمام عشق بی پایان هوادارانش؛ واقعا تنهاست».
در ۲ سال و نیم گذشته من و همکارانم در باشگاه با صبوری و متانت از پیچ حواشی و مشکلات بی پایان عبور کردیم و شرافتمندانه در مسیر رقابت سالم ورزشی گام برداشتیم. مشکلات بسیار و حرف برای گفتن از آنچه پشت سر گذاشتیم بیشمار است اما همچنان معتقدم آنهایی که بی ادعا و بدون سخن گفتن در مسیری که آغاز کرده اند حرکت می کنند، معامله ای خالصانه ای دارند با وظیفه، عشق و اعتقاد به هدف والایی که دنبال می کنند، بنابراین همچون گذشته بر خود واجب می دانم از ناملایمات و نامهربانی ها هیچ نگویم چرا که ورودم به ملوان به خاطر مردم انزلی و احترام به نام مقدس ملوان بود. زمانیکه عضو هیات مدیره شدم باشگاه مالک خصوصی داشت و قرار بود منابع مالی را تامین کند اما بعد از اتفاقاتی که رخ داد بار سنگین تامین بودجه به تنهایی بر دوش من قرار گرفت. در ۲ فصل گذشته ۱۴ میلیارد تومان از طریق اسپانسرهایی که حتی نامشان روی «پیراهن» هم نیامد، تامین منابع شد و به کمک همکارانم بخش های بزرگی از بدهی ها را کاهش دادیم که بخشی از آن به واسطه دلالی های مرسوم در فوتبال ایجاد شده بود و خوشحالم که اعلام کنم امروز ملوان یکی از باشگاه هایی است که اجازه ورود دلال ها را به داخل مجموعه اش نمی دهد.
همواره منش اخلاقی و سبک کاری ام به گونه ای بوده که ماندن در مسند به هر قیمتی را نمی پسندم و امروز به نقطه ای رسیده ام که ادامه حضور در راس هیات مدیره باشگاه بزرگ ملوان را امکان پذیر نمی دانم، از فحوای کلام برخی دوستان منتخب مردم اینگونه استنباط می شود که بنده مانعی برای انتقال ۷۰ درصد سهام باشگاه به منطقه آزاد انزلی هستم. بنابراین با ادامه حضور در هیات مدیره این فرصت طلایی را از قوهای سپید نمی گیرم و با استغفا و کنار رفتن بدون حاشیه از راس هیات مدیره، این فرضیه که برخی معتقدند احمد دنیامالی مانعی برای انتقال سهام ملوان به منطقه آزاد و دوری برخی ها از کادرمدیریتی باشگاه است را از بین خواهم برد تا شاید مدیران منتخب شهری در تعاملاتی که با مدیران کشوری خواهند داشت بتوانند بهترین اتفاق ممکن را برای ملوانان رقم بزنند.
باید از اعضای محترم مجمع، هیات مدیره و نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که در ۲سال و نیم گذشته در جلسات مجمع و هیات مدیره حضور داشته اند تشکر و قدردانی کنم. بر خود واجب می دانم از تمام سرمربیانی که در مدت زمان حضورم با ملوان همکاری داشته اند تقدیر و تشکر داشته باشم. قدردان تمامی بزرگان و پیشکسوتان ملوان هستم که در ۲سال و اندی گذشته همواره کنار ملوان بودند و در نهایت از همکاران صبورم در باشگاه و بازیکنان ملوان که با تعصب قطعا در این فصل هدیه صعود به لیگ برتر را به هواداران خواهند داد نیز تشکر و برایشان از صمیم قلب آروزی پیروزی و موفقیت دارم. امیدوارم هواداران از سرمربی، کادرفنی و بازیکنان ملوان همچون گذشته حمایت کنند تا با حمایت بیشتر هواداران پورشور قوهای سپید در پایان فصل شاهد برگزاری جشن صعود شهروندان محترم انزلی باشیم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

امید

۱۱ آبان ۱۳۹۶

آقای دنیامالی عزیز،

حضور شما در ملوان باعث امید شد، اما اتفاقات بسیار بدی در دوران حضور شما افتاد که حتی زحمت توضیح در آن موارد را به خود ندادید. درگیر حاشیه نشدن و پاسخ ندادن به حرف های صد من یک غاز یک داستان است و بی پاسخ گذاشتن بسیاری نکات مبهم و ناامیدکننده برای هوادار داستانی است دیگر.
آنچه بیشتر از دوران مدیریت شما در خاطر خواهم داشت، اینها هستنند
۱- نابودی تیم پرافتخار زنان ملوان و هزار بار بدتر از آن، آبروریزی از مردم شریف انزلی به واسطه ی حرف نابه جای مدیر عاملی که شما انتخاب کرده بودید. تهمت در لفافه مبنی بر بی عفتی دختران عزیز شهرم را فراموش نمی کنم و نمی بخشم.
۲- باز شدن پای افراد به غایت بی تعصب به نیمکت و باشگاه ملوان که هرگز در ملوان جایی نداشتند اگر شما راهشان نمی دادید.
اینها عمده ی ناراحتی های من به عنوان یک هوادار از شماست. شنیدم که پول فراوانی بدون سر و صدا برای سر پا ماندن ملوان فراهم کردید، از این بابت ممنونم، ولی به چه قیمتی و با چه نتیجه ای! گمان می کنم این پول، به قیمت حضور افرادی مانند استیلی در ملوان فراهم شد، و بعد با مایلی کهن و دیگرانی که ربطی به ملوان نداشتند. اگر بنا بر حضور در لیگ دسته ی یک، آن هم با این شرایط بود، چرا با مایلی کهن اعتبار و شرف نیمکت ملوان را به باد دادید؟ سرآخر هم چند حرف درشت بار مردم انزلی ککردف پولش را گرفت و رفت.
گمان می کنم نجابت شما از انزلیچی بودنتان ناشی می شود، همان انس و الفت دیرینه با جنگل و دریا و نداری، اما شک دارم که دوستان شما نیز از این جنس باشند.
در هر حال قصد ناسپاسی ندارم و برای شما در هرجا که هستید آرزوی موفقیت می کنم و دلم به این خوش است که یک یار و حامی انزلیچی در جایی داریم. در این دوران فرزند عزیزتان را از دست دادید؛ از خداوند برای شما صبر و برای ایشان روحی آرام آرزو می کنم.

پاسخ