cccc shora shahr anzali01

رییس و سخنگوی شورای اسلامی شهر بندرانزلی با اشاره به سرمایه گذاری بخش خصوصی و خریداری ۷۰ درصد از سهام باشگاه ملوان ، اظهار داشت : امیدواریم سرمایه گذار بخش خصوصی انتظارات مردم از تیم پرطرفدار فوتبال ملوان را برآورده سازد .

محمدرضا بدیعی فر گفت : با حمایت و ورود بخش خصوصی ، توقع و انتظارات طرفداران پر شور از تیم ریشه دار و اصیل ملوان افزایش یافت که انتظار داریم با همت مضاعف و پایبندی به تعهدات مربوطه به توقعات ایجاد شده ، پاسخ مناسب داده شود .
وی همچنین با بیان این که همچون همه ی مردم به تیم پر طرفدار ملوان علاقمندیم ، تصریح کرد : انزلی را با نام ملوان می شناسند به همین منظور از دور اول فعالیت شورای اسلامی شهر ، کمک های قابل توجهی به این تیم کردیم .
وی افزود : در حال حاضر نیز با ورود بخش خصوصی ، از انجام هر نوع حمایت و مساعدتی که از عهده ی شورای اسلامی شهر و شهرداری انزلی برای کمک بیشتر به تیم فوتبال ملوان بر آید ، کوتاهی نمی کنیم .
وی سپس به اقداماتی از قبیل آسفالت ، نصب تابلو های راهنما ، انجام کار های فرهنگی و … اشاره و تصریح کرد : ما تاکنون به ۷۰ تا ۸۰ درصد تعهدات خود در قبال این تیم عمل کردیم تا در مسیر رسیدن به اهداف عالی تیم ملوان بی نصیب نمانیم .
بدیعی فر همچنین با اشاره به کمک و حمایت از تیم فوتبال امید ملوان و تیم فوتبال بانوان ملوان و تیم نوجوانان ملوان در سال گذشته ، اظهار داشت : اگر طرفداران و دست اندرکاران این تیم انتظار دارند که از نظر مالی کمک شایانی به این تیم داشته باشیم متاسفانه به دلیل کمبود منابع مالی و محدودیت های قانونی در این رابطه ، قادر به محقق ساختن چنین خواسته یی نیستیم و این در حالیست که هم اکنون این انتظار از سرمایه گذار مربوطه وجود دارد .
وی در پایان افزود : همچون همه ی مردم می خواهیم ملوان را همیشه در صدر جدول ببینیم و امیدواریم با حمایت بخش خصوصی و همکاری تمامی مسوولان شاهد اوج گرفتن این تیم باشیم .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

حسام

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

آفرین لایــــــــــــــــکـــــــــــــــــ داریــــــــــــــــــــ :)

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

شبکه اجتماعی بندر انزلی با تغییرات اساسی پذیرای همه شما عزیزان است . به جمع ما بپیوندید : http://fb.anzaliclub.ir

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۴ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵:

بسیار عالی ، کمی طول میکشه تا مردم آشنا بشن و در اون عضو شوند
اگر اون شعار fb رو هم بردارید عالی میشه ، یه شعار دیگه بجاش بذارید
” رایگان هست و همیشه خواهد بود! “

مژگان

mojshekan

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

یعنی بالاخره یه روزی انتطارات ما از ملوان برآورده میشه؟ به امید اون روز خوب… :-)

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

مهدی شمس عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران به مناسبت ۹ اردیبهشت روز شوراهای اسلامی این نهاد را برخاسته از بطن و متن مردم خواند و اظهار کرد: شورا باید ارتباط خود با مردم از طریق رسانه‌ها را حفظ کند.

وی با بیان اینکه شهرداری‌ها زیر نهاد شوراها فعالیت می‌کنند، افزود: نباید کارنامه شهرداری‌ها را به نام شوراها محسوب کرد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر لاهیجان، با اشاره به اینکه شوراها برای جلب اعتماد مردم وظایفی دارند، تصریح کرد: شوراها باید رشد زمینه اعتماد مردم را فراهم کنند.

وی نقش شوراها در زمینه سیاسی را مهم دانست و اضافه کرد: شوراها در صورت اینکه عملکرد خوبی داشته باشند می‌توانند در سالم‌سازی فضای سیاسی جامعه موثر باشند.

شمس، با تاکید بر ضرورت کمک و همیاری مسئولان با اعضای شوراها، خاطرنشان کرد: مسئولان دولتی طبق فرمایش امام راحل می‌توانند در حد امکان به اعضای شورا در انجام وظایف آنها کمک کنند.

وی در پاسخ به پرسش‌های مکرر خبرنگاران درباره دلیل ثبت‌نام نکردن وی در دوره چهارم شورا، اذعان کرد: شورا یک تیم است که همه باید با همدیگر برای شهر خود با همدلی و وفاق تلاش کنند.

عضو شورای اسلامی شهر لاهیجان، با بیان اینکه همواره اختلاف سلیقه وجود دارد، افزود: مهم این است که روی اصول با هم توافق داشته باشیم.

وی موضوع ریاست را یکی از موارد مهم و مورد بحث اعضای هفت شورای شهر لاهیجان عنوان کرد و یادآور شد: زمانی که مسئولی بگوید تصمیم گیرنده اوست، شوراها با چالش مواجه می‌شوند.

شمس دخالت‌ها بیرون از شورا را یکی از مشکلات این نهاد مردمی در لاهیجان دانست و متذکر شد: افرادی که با سه هدف و قدرت به شورا می‌روند نمی‌توانند عزم خود را خدمت به مردم جزم کنند و حوادثی ایجاد می‌شود که نباید صورت گیرد.

وی با تصریح بر اینکه اعضای شورا نباید مورد سوءاستفاده افراد سیاسی و فرصت‌طلب قرار گیرند، خاطرنشان کرد: بنده در مدت فعالیت خود در شورای شهر لاهیجان، سخنگوی بدون سخن بودم و بیشتر مواقع در مقابل تخلفات وادار به سکوت شدم.

عضو شورای اسلامی شهر لاهیجان افزود: برای اینکه حقیقت را فدا نکنم بهتر دیدم در جای دیگر به دور از مکان شورا خدمت کنم که موثرتر باشم.

وی، تله‌کابین لاهیجان را از پروژه‌هایی عنوان کرد که به تکلیف شهری عمل نمی کند.

شمس متذکر شد: نباید به بهانه تروریستی بودن، لاهیجان تبدیل به قطب فساد شود و باید تدابیری ویژه برای این شهر که قطب گردشگری نمونه جهان اسلام است، اتخاذ کرد.

سید‌رضی فلاح‌چای رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان نیز در این نشست گزارشی مختصر از عملکرد عمرانی این شورا را ارائه داد.

پاسخ