201201031750595-1

ویشگایی سرمربی انزلی چی تیم ملی کاراته سوئد برای برگزاری استاژ فنی مربیان و ورزشکاران به گیلان آمد و با مسعود رهنما دیدار کرد.

به گزارش انزلی کلاب و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش وجوانان گیلان، جاسم ویشگایی پرافتخارترین کاراته کای ایران و یکی از خوش تکنیک ترین کاراته کاهای جهان که سرمربی گری تیم ملی سوئد را برعهده دارد، با مسعود رهنما مدیرکل ورزش وجوانان گیلان دیدار وگفتگو کرد.

در این دیدار که زیال سرپرست هیات کاراته گیلان و ایثاریان رییس هیات کاراته انزلی نیز حضور داشتند قرار شد جاسم ویشگاهی استاژ فنی برای مربیان و ورزشکاران گیلانی برگزار کند تا از ظرفیتهای بالای این مربی گیلانی بتوان استفاده کرد.

مسعود رهنما در این خصوص گفت: این استاژ فنی برگزار خواهد شد تا مربیان و ورزشکاران گیلانی در رشته کاراته بتوانند از دانش فنی و تجربه بالای جاسم ویشگاهی استفاده کنند.

جاسم ویشگایی متولد بندرانزلی است و توانسته سه مدال طلای جوانان جهان، سه طلا، دو نقره و یک برنز امیدهای جهان، دو طلا، دو نقره و دو برنز بزرگسالان آسیا، طلا، نقره و برنز بزرگ سالان جهان و دو  طلا و یک نقره بازی های آسیایی را برای تیم ملی کاراته ایران به ارمغان آورد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *