مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی باجهت دار دانستن اخبار برخی رسانه ها، از معرفی سرمربی تیم فوتبال این باشگاه تا قبل ازدیدار ملوان و پدیده مشهد خبر داد.
مسعود رضاییان افزود: متاسفانه برخی رسانه ها با انتشار اخبارکذب و شایعات متعدد مبنی بر جذب مربی، مشکلات متعددی را برای مسئولان باشگاه به وجود آورده اند.
وی با بیان اینکه انتشار اخبارکذب حتی در زمان انتخابات هم وجود داشت، تصریح کرد:با توجه به اینکه مسئولان باشگاه بر اساس شایعات منتشره مجبور به پاسخگویی و تکذیب خبرهای اخیر شده بودند، باشگاه ملوان هم با انتشار بیانیه ای واکنش نشان داد.
رضاییان با اشاره به اینکه مسئولان باشگاه ملوان همچنان در حال رایزنی با باشگاه های دو مربی بومی مورد نظر هستند تاکید کرد: تیم ملوان بندرانزلی در دیدار روز جمعه خود مقابل پدیده مشهد با سرمربی جدید وارد میدان خواهد شد.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال و از هفته بیست و دوم ،روز جمعه در مشهد مقدس میهمان تیم فوتبال پدیده این شهر خواهد بود.
باشگاه ملوان بندرانزلی با انتشار بیانیه ای نسبت به انتشار اخبار کذب از سوی برخی سایت ها و رسانه ها درخصوص جذب مربی در چند روز اخیر واکنش نشان داده بود.
ملوانان با کسب ۲۱ امتیاز از ۲۱بازی و میانگین یک امتیاز در هر بازی در جایگاه دوازدهم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال قرار دارند.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

ملوان

۸ اسفند ۱۳۹۴

به کجا چنین شتابان

پاسخ