82127304-70823487[1]

 

به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر، جمعی از مسئولان شهرستان انزلی از خانواده دو شهید مبارزه با این معضل شوم اجتماعی دیدار و دلجویی کردند.
فرماندار انزلی روز یکشنبه در حاشیه دیدار با خانواده این شهدا  گفت: درجامعه امروزی ، مسأله مواد مخدر علت بسیاری از آسیب‌های اجتماعی است.
عبدالصمد صفرنژاد با تاکید براحساس مسئولیت همه اقشار جامعه درمبارزه با مواد مخدر افزود: شهدای مبارزه با مواد مخدر جان خود را در راه مراقبت از فرزندان این سرزمین دربرابر پدیده های شوم اجتماعی نثار کردند.
وی با بیان اینکه ارج نهادن به خانواده شهدا جزء وظایف همه مسئولان است، یادآور شد: نیروهای انتظامی و نظامی مشقت‌های متعددی را در این راه متحمل شده تا اقشار مختلف جامعه از گزند سوداگران مرگ در امان باشند.
فرماندار انزلی با اشاره به اینکه بازدید و دلجویی از خانواده شهدا نباید منحصر به مناسبت خاص باشد، تاکید کرد: ما همواره باید قدردان زحمات آن شهدای گرانقدر باشیم و امیدواریم که شهدا در روز قیامت شفیع ما باشند .
دردیدار از خانواده شهدای مبارزه با مواد مخدر، جانشین فرمانده نیروی انتظامی انزلی، معاون سیاسی فرماندار و رییس بنیاد شهید شهرستان ، فرماندار را همراهی کردند.
شهرستان انزلی دو شهید از نیروی انتظامی د رراه مبارزه با مواد مخدر تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
شهید والامقام رضا فاتح گورابجیری در شهریور ۱۳۷۰ در زاهدان به درجه رفیع شهادت نائل شد و شهید سرباز وظیفه سعید آهوی پای آتشین نیز در اسفندماه سال ۸۳ به جمع شهدای مبارزه با مواد مخدر پیوست.
شهرستان انزلی در شمال غرب استان گیلان واقع شده و ۴۰۸شهید ، شش شهید گمنام و دو شهید مدافع حرم را در دل خود جای داده است.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *