82190744-70942278[1]

جمعی از مسئولان انزلی به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی با حضور در منزل دو تن از آزادگان این شهرستان با آنان دیدار کردند.
روز سه شنبه رییس بنیاد شهید انزلی به همراه معاون عمرانی فرماندار، رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان، رییس اداره میراث فرهنگی و رییس جامعه هتل داران گیلان با رحمت محمدی و احمد شعبانپور ، دوتن از آزادگان جانباز این شهرستان دیدار کردند.
رییس بنیاد شهید شهرستان انزلی در حاشیه این دیدار به خبرنگار ایرناگفت: همه ما مدیون خانواده شهدا ،جانبازان، ایثارگران و آزادگان سرافراز هستیم .
شهریار ایلچی افزود: سربلندی و استقلال جمهوری اسلامی ایران در سایه ایثار و فداکاری این عزیزان و خانواده های محترم آنان است.
وی آزادگان را الگوی صبر و استقامت برای ملت ایران توصیف و بیان کرد:جانبازان و آزادگان، شهیدان زنده ای هستند که با رشادت و جان فشانی خود، پرچم پرافتخار ایران اسلامی را به اهتزاز درآورده اند.
ایلچی خاطرنشان کرد: جانبازان و آزادگان بر گردن همه ما حق دارند و پیگیری مسائل و مشکلات آنها از وظایف ماست.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، احمد شعبانپور جانباز ۲۵ درصد و آزاده سرافراز میهن اسلامی در تاریخ چهارم تیرماه سال ۶۷ در منطقه کوشک مجروح و اسیرشد که پس از تحمل ۲۶ ماه و شش روز اسارت، به میهن اسلامی بازگشت.
رحمت محمدی جانباز و آزاده دیگر شهرستان انزلی نیز اعزامی از لشگر ۸۸ زاهدان بود که در ۲۱ تیرماه سال ۶۷ و در منطقه سومار مجروح و اسیر و پس از تحمل دوسال و ۲۱ روز اسارت به آغوش میهن عزیز اسلامی بازگشت.
بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع شده و ۱۳۸ آزاده سرافراز دارد./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *