82114292-70799475[1]

 

جمعی از مسئولان شهرستان انزلی با حضور در منزل اولین شهید مدافع حرم انزلی جواد دوربین با خانواده آن شهید والامقام دیدار کردند.
فرماندار شهرستان انزلی در این دیدار اظهار کرد:خدمت به مردم بویژه خانواده معزز شهدا افتخار است و برای خدمت رسانی بهتر و رفع مشکلات این خانواده ها همواره تلاش می کنیم.
عبدالصمد صفرنژاد افزود: شهادت بالاترین درجه ای است که خداوند به انسان های پاک و مخلص خود می دهد.
وی تصریح کرد: احترام به مقام شهدا و خانواده های آنان وظیفه همگان است چرا که شهدا با خون پاک خود از اقتدار و امنیت کشور در زمان دفاع مقدس و حرم اهل بیت (ع) درآن سوی مرزهای کشور محافظت کردند.
صفرنژاد خاطرنشان کرد: خانواده های شهدا حق بزرگی بر گردن کشور و نظام دارند و دیدار و رسیدگی به امور این عزیزان و سرکشی به آنها به نشانه پاسداشت خون شهدا، حداقل کاری است که می توان انجام داد.
دراین دیدار فرماندار، نماینده مردم انزلی درمجلس شورای اسلامی، شهردار، رییس شورای شهر، معاون شهردار، رییس بنیاد شهید و فرمانده سپاه انزلی حضور داشتند.
سردار شهید جواد دوربین متولد سال ۱۳۴۲ بود، وی آبان ماه سال ۱۳۵۸ به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درآمد و آخرین پست سازمانی او، جانشین سپاه شهرستان انزلی بود.
وی در ۳۰ دیماه ۱۳۸۹ به افتخار بازنشستگی نائل آمد و ۱۷ فروردین ماه امسال، در قالب گروه های مستشاری داوطلبانه به سوریه اعزام شد.
از شهید جواد دوربین سه فرزند پسر و یک فرزند دختر به یادگار مانده است.
شهرستان انزلی ۴۰۸شهید دفاع مقدس و دو شهید مدافع حرم و شش شهید گمنام را دردل خود جای داده است./ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *