Modir-kole-varzesh-va-javanan-1393.08.21

به گزارش انزلی کلاب و به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، مسعود رهنما و مدیرکل ورزش و جوانان گیلان و سرمربی تیم ملی کاراته ، پس از کسب مقام قهرمانی جهان و در بدو ورود به استان در منطقه آزاد انزلی حضور یافته  و با رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل این سازمان به گفتگو پرداخت.

مهندس رضا مسرور در این دیدار آمادگی سازمان متبوع خود را برای توسعه همکاریها اعلام کرد و گفت: در گذشته مقوله ورزش در این منطقه مغفول مانده بود و با تشکیل شورای ورزش در سال جاری  برنامه های خوبی برای گسترش امکانات  و زیر ساخت های ورزشی در محدوده این منطقه از سوی این سازمان در حال برنامه ریزی و بررسی کارشناسی است که در این میان، ورزشهای آبی و ساحلی از جایگاه ویژه ای برخوردارند.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه مشکلات ورزشی منطقه را شناسایی کرده ایم، گفت: رویکرد سازمان منطقه آزاد انزلی توسعه زیرساختها و امکانات ورزشی منطقه ، آموزش و شناسایی استعدادهای ورزشی می باشدکه بهره مندی از نظرات  متخصصین و کارشناسان ورزشی استان از الویت های ما است.

مسعود رهنما نیز در این نشست با ارائه گزارشی از توانمندیها و ظرفیتهای فراوان  استان گیلان در رشته های مختلف ورزشی، بر لزوم توسعه همکاریها با سازمان منطقه آزاد انزلی به عنوان قطب اقتصادی استان تصریح کرد و گفت: با عنایت به اینکه ورزش قهرمانی موجبات تشویق روحیه قهرمانی ملی در سطح عموم مردم و اقبال بیشتر نسل جوان به ورزش می شود، می توان از مزایای متعدد قانونی و ظرفیتهای موجود منطقه آزاد انزلی برای حمایت از ورزش قهرمانی استفاده نمود.

همکاریهای مشترک به منظور برگزاری مسابقات استانی ،ملی و بین المللی و برگزاری اردوهای تیم های ملی در منطقه آزاد انزلی و تجلیل از نخبگان ورزشی  استان از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *