a0c1726e-815c-41fa-8dcd-e4ddfa105509_20140906_162522

امام جمعه بندرانزلی در دیداری صمیمانه با شهردار ومدیران شهرداری گفتند: فعالیت شهرداری در هر شهر تابلوی نظام است.

شهردار و جمعی از مدیران شهرداری روز شنبه به دیدار حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین، امام جمعه جدید انزلی رفتند.

در این دیدار شهردار، رضا پورشعبان ضمن خوشامد گویی و پشتیبانی از ایشان نکاتی از عملکرد شهرداری را برشمردند و حجت الاسلام شمس الدین  نیز با تشکر از حضور شهردار و مدیران از مسئولین خواستند که قدر نعمت خدمتگزاری به مردم را بدانند و از فرصتی که خدا برای خدمت به مردم در اختیارشان قرار داده استفاده کنند.

همچنین ایشان فرمودند: سعی کنیم رضایت خداوند و رضایت مردم را در خدمتگزاری جلب کنیم و برای خوشایند کسی کار نکنیم. سعی  کنیم حقوق مردم تضییع نشود چون مال مردم در اسلام محترم است و دعای مردم پیش برنده امور است و نارضایتی مردم می‌تواند خانمانسوز باشد.

ایشان متذکر شدند فعالیت شهرداری در هر شهر تابلوی نظام است لذا پررنگ بودن فرهنگ دینی و معنوی باید مدنظر باشد.

رهبر معظم انقلاب بر معماری اسلامی تاکید دارند و تاثیر این فرهنگ در ساختمان های شهر، پارک ها، مراکز تفریحی و مراسمی که برگزار می شود باید مشهود باشد، بعضی از فعالیت های ما برای دیگران حجت می شود لذا باید تبعات این اعمال مورد توجه قرار گیرد.

ایشان در حسن ختام سخنان خود گفتند ما از باب تکلیف در خدمت عزیزان هستیم و در حد توان در خدمت شهروندان خواهیم بود و آرزوی توفیق برای تمام عزیزان داریم.

سایت پورتال شهرداری بندر انزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *