AC-Logo-Mantaghe-Azad-Anzali

 به گزارش انزلی کلاب و به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی،دکتر منصور مولایی پور رئیس سازمان اموراقتصادی و دارایی استان و نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری گیلان در جریان بازدید از این منطقه با بیان اینکه باید از توانمندیها و ظرفیت های منطقه آزاد انزلی بیشتر استفاده نمود افزود: با توجه به معافیتها و مزایای قانونی متعددی که در منطقه آزاد انزلی به منظور فعالیت سرمایه گذاران داخلی و خارجی وجود دارد این منطقه فرصت بسیار مناسبی برای توفیق بیشتر استان در امر جذب سرمایه گذاران خارجی است.

وی حجم سرمایه گذاری و میزان اشتغالزایی موجود در منطقه آزاد انزلی را ستودنی ارزیابی و تصریح نمود: باعنایت به ظرفیتهای موجود و مذاکرات صورت گرفته می توان شعبه ای از مرکز خدمات سرمایه گذاری استان به منظور معرفی فرصت های سرمایه گذاری گیلان و تعامل بیشتر با مسئولین منطقه، در منطقه آزاد انزلی مشغول به فعالیت شود.

مولایی پور آشنایی با توانمندیها و ظرفیت های سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی در حوزه های مختلف را از مهمترین اهداف دیدار خود و هیأت همراه اعلام کرد.

 گفتنی است مذاکره با معاون اقتصادی و سرمایه گذاری و مدیر سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی بخش دیگری از برنامه بازدید رئیس سازمان اموراقتصادی و دارایی گیلان و ذی حسابان دستگاه ها و نهادهای اجرایی استان را تشکیل می داد که درجریان آن مزایا و معافیتهای قانونی منطقه آزاد انزلی برای سرمایه گذاری، از سوی مسئولین منطقه به بازدیدکنندگان معرفی شد.

دیدار از فاز تجارت و صنعت منطقه، مجموعه طرح ساحلی، پروژه مسکونی-گردشگری در حال ساخت از سوی بخش خصوصی، مذاکره با شرکت های تولیدی فعال در محدوده منطقه و بازدید از پروژه درحال احداث بندرکاسپین از جمله مراکز و نقاطی بود که مورد بازدید هیأت سازمان امور اقتصادی و دارایی استان قرار گرفت.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *