DSCF1120

به مناسبت هفته بسیج، بسیجیان پایگاه مسجد باب الحوائج با خانواده شهید شمشیری دیدار کردند.

به گزارش اختصاصی انزلی کلاب؛ در این دیدار که حاج آقا صالحی امام جماعت و هیات امنای مسجد باب الحوائج حضور داشتد، فرمانده پایگاه مسجد باب الحوائج سوسر اظهار کرد: شهدای ما به دستور امام راحل در دفاع از اسلام و انقلاب لبیک گفتند و به قربانگاه رفتند و با بصیرت بالا در پیشگاه الهی قربانی آنها قبول شد.

محمد بخشی زاده افزود: شما خانواده های شهدا در ثواب شهادت آنها سهیم بوده چرا که با صبر خود و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در راه آنان خود را اثبات کرده اید.

وی تصریح کرد: ادامه دادن راه شهدا بسیار سخت است و باید تلاش کنیم تا بتوانیم در این برهه که دشمنان با انواع توطئه ها می خواهند فرهنگ ما را نابود کنند با فرهنگ ایثار و شهادت با آنها مقابله کنیم.

در این دیدار مادرشهید شمشیری از زندگی فرزند شهید خود خاطراتی را بیان نمود و در پایان هدایایی به رسم یادبود به این خانواده شهید اهدا شد.

گفتی است شهید شمشیری در سن ۱۹ سالگی و در تاریخ ۱۹ اردیبهشت سال ۶۵ در منطقه شرهانی بر اثر اصابت خمپاره به شهادت رسید و به دیار باقی شتافت و در گلزار شهدای بندرانزلی آرام گرفت.

DSCF1131

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

خدابنده

۶ آذر ۱۳۹۳

شهید شمشیری در سن ۱۹ سالگی و در تاریخ ۱۹ اردیبهشت سال ۶۵ دچار حادثه شدند و به دیار باقی شتافت
با سلام – اگه ممکنه یکی توضیح بده نحوه شهادت رو . کدام عملیات و منطقه بوده . چه نوع حادثه ای؟؟؟؟

پاسخ

شمشیری

۶ آذر ۱۳۹۳

جهت اطلاع مدیران سایت :شهید شمشیری در منطقه شرهانی بر اثر اصابت خمپاره به شهادت رسید

پاسخ

بخشی زاده

۶ آذر ۱۳۹۳

با سلام وعرض ادب خدمت آقای خدابنده ضمن تشکر از شما – نحوه به شهادت رسیدن شهید سید غضنفر شمسیری به اطلاع می رساند که تاریخ تولد ۱/۹/۱۳۴۵ می باشد و در تاریخ ۱۹/۲/۱۳۶۵در منطقه شرهانی به شهادت رسیدند و یگان اعزامی ان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران می باشد.
با کمی تفکر می توانستید از سایت بنیاد شهیداستان گیلان به جواب خود برسد.
برای شادی روح شهید سید غضنفر شمسیری و سایر شهدای شهرستان بندر انزلی و منطقه سوسر . صلوات

پاسخ