حلال احمر بندر  انزلی

جوانان هلال احمر استان گیلان گفت: دومین مرحله مسابقات کشوری مهر پویان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در اردوگاه بندر انزلی برگزار می‌شود.

محمدعلی خیری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه گیلان گفت: دومین مرحله مسابقات مهر پویان سازمان جمعیت هلال احمر با حضور بیش از ۹۹۰ نفر از دانش آموزان دختر و پسر مقطع دبیرستان در اردوگاه مهر بندر انزلی برگزار می‌شود.

وی افزود: دانش آموزان در دو رشته‌ی امدادی ( آتل‌بندی، صعود و فرود از ارتفاع، حمل تخصصی مصدوم و برپایی چادرهای امدادی و …) و غیر امدادی ( قرآن، سرود، اذان و روزنامه دیواری و …) با هم به رقابت می‌پردازند.

معاون جوانان هلال احمر استان گیلان هدف از برگزاری این مسابقات را افزایش دانش امدادی و مهارت‌های فردی و گروهی تقویت روحیه مشارکت، تبادل اطلاعات و تجربیات دانش آموزان، آشنایی بیشتر آنان با مسایل دینی و مذهبی و ایجاد فضای سالم فرهنگی برای رقابت عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: این مسابقات در دو بخش برادران و خواهران با حضور ۱۶ دانش آموز دختر و ۱۶ دانش آموز پسر از هر استان دوازدهم و هفدهم شهریور ماه در اردوگاه مهر بندر انزلی برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *