ac-shorashahranzali

پس از پیگیری های انزلی کلاب با موافقت ریاست شورای شهر انزلی، آقای محمد رضا بدیعی فر دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر، اینبار با حضور نمایندگانی از اهالی رسانه، فرهنگ،هنر، ورزش،علمی، اقتصاد و دوستداران محیط زیست طی روزهای آینده برگزار خواهد گردید. 

اطلاعات تکمیلی در این خصوص متعاقبا از طریق همین پایگاه اعلام خواهد گردید

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۳۰ بهمن ۱۳۹۱

امیدوارم که روزی شورای شهر انزلی اکثر جلساتش علنی با حضور خبرنگاران برگزار بشه و در سال چندین همایش با دعوت از مردم برگزار کنه. این استارت امید به آینده روشن انزلی.

پاسخ

a.n.z

۳۰ بهمن ۱۳۹۱

شما که دسترسی دارید حتما پرسشهایی در رابطه با : مصلای شهر ، احیای تالاب انزلی ، کنار گذر انزلی ، اتمام پل انزلی ونمای زشتی که بافت فرسوده به شهرمان داده بخصوص در میدان اصلی شهر مطرح کنید.
با تشکر

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۳۰ بهمن ۱۳۹۱

به نظر من شورای شهر باید یک سند چشم انداز توسعه شهری برای انزلی داشته باشه. پتانسیل شهر انزلی به مراتب بالاست به همین دلیله که به صورت غیر منطقی شهرستان رشت قسمتهایی از شهرستان انزلی رو برای رشد پایدار خودش در اختیار گرفته در حالی که این نگاهی غلطه و به صورت منطقی شهرستان رشت باید به جنوب و شرق حرکت کنه وگرنه توسعه متوازنی توی استان صورت نمیگیره. امیدوارم استاندار و فرماندار محترم در این خصوص نشستی داشته باشن.

پاسخ