82288715-711336151

 

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: دولت تدبیر و امید، به سرمایه گذاری در زمینه آموزش و پرورش فرزندان این مرز و بوم و معلمان، اعتقاد دارد.
مهدی حاجتی روز دوشنبه در گردهمایی رئیسان تعاون گیلان در دهکده ساحلی بندرانزلی، با تاکید بر اعتقاد دولت به سرمایه گذاری در زمینه آموزش و پرورش فرزندان این مرز و بوم و معلمان تصریح کرد: با وجود همه سختی هایی که بر سر راه دولت تدبیر و امید است، حقوق فرهنگیان نسبت به سال ۹۲، افزون بر ۹۰ درصد اضافه شده است.
وی ادامه داد: همه مدیران باید برای رفع مشکلات فرهنگیان تلاش کنند.
حاجتی با اظهار امیدواری از تسریع در پرداخت معوقات پنج ماه اضافه کاری فرهنگیان افزود: تصمیم گیری های آموزش و پرورش همواره دارای ثبات بوده اما باید قبول مسئولیت دولت تدبیر و امید در سال های آغازین و شرایط بد اقتصادی، همواره مد نظر قرار گیرد چرا که دولت درشرایط سخت تحریم، کشور را تحویل گرفت.
وی با اشاره به وجود ۱۹ میلیون نفر لازم التعلیم درسال ۸۴تصریح کرد: این آمار درحال حاضر به یک سوم کاهش یافته اما جمعیت فرهنگیان از ۹۰۰ هزار نفر ، به بیش از یک میلیون نفر افزایش یافته است.
حاجتی به تغییر پایه ابتدایی درسال ۹۲ بدون مطالعه اولیه اشاره و تاکید کرد: مواردی از این دست، آسیب هایی است که به آموزش و پرورش وارد شده و ما نیز وارث همین آسیب ها هستیم ./ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *