دوره تربیت مربی طرح بینش مطهر با حمایت اداره کل ورزش و جوانان گیلان برای نخستین بار در این استان در بندرانزلی در حال برگزاری است.

مسوول دبیرخانه شبکه اندیشه ناب در استان گیلان روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: این طرح با حمایت اداره کل ورزش و جوانان گیلان برای نخستین بار از تیر ماه امسال در انزلی آغاز و با استقبال بیش از ۱۰۰ نفر از مربیان پرورشی، طرح صالحین، قرآن و همچنین طلاب و بسیجیان این شهرستان روبرو شد .

ˈ سامره فصیحی مقدم ˈ ، ایجاد نظام فکری در افراد و مجموعه ها و نیز تقویت جنبه های ترویجی از طریق تربیت مربی را دو رکن اساسی طرح بینش مطهر برشمرد.

وی هدف از اجرای این طرح را ارائه مجموعه ای از اطلاعات ناب اندیشه اسلامی، بر اساس نقشه راه ترسیمی توسط استاد شهید مرتضی مطهری عنوان کرد .

فصیحی مقدم یاداور شد: این طرح مطالعاتی به همّت دکتر هاشمی گلپایگانی از اساتید دانشگاه امام صادق (ع) و سایر دست اندرکاران و با حمایت وزارت ورزش و جوانان، در اکثر استانهای کشور اجرا می شود.

مسوول دبیرخانه شبکه اندیشه ی ناب در استان گیلان در خاتمه افزود: با توجه به استقبال نهادهای مختلف استان گیلان از این طرح و هماهنگی های انجام شده، در آینده نزدیک طرح بینش مطهر در سایر نقاط استان گیلان هم اجرایی خواهد شد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *