چقدر جالبناک است این دنیا، خدایی خیلی جالبناک است. اگر شما وجود سپید خدایش را درک نمکنید ما با پوست گوشت خود وجود قادر مطلق را حس میکنیم.

روزی که در میان اشک و خون هلهله کنان جامی از این شهر به هر طریق خارج شد، شما روی کپه ای از خاکستر آرزوهای یک شهر به شادی پرداختید. اشک و آهی که در میان مه رقیق گاز اشک آور محو شد و گم شد تا کسی مزاحم پایکوبی تان نشود.

شما ندیدید و ما ندید گرفتیم، اما آنکه بر کرسی حق تکیه زده همه چیز را زیر سبیلی رد نخواهد کرد. او اگر نخواهد بزرگ ترین کمپانی های دنیا را هم اسپانسر بیاوری، باز هم پیاده ای و باید دست و پا بزنی. او گر نخواست، صدایت تا میتواند بلند و رسا باشد، چه سود ؟ تهمت و افترا بزنی، چه فایده ؟ آسمان و ریسمان بهم ببافی، بگذریم …
مطمئن باش اگر او نخواهد چنان از عرش به فرش میکشاندت که خودت هم باور نکنی، حال هر چه میخواهی دست و پا بزن. نه تو طللسم نشده ای تو نفرین شده ای …

بجای آنکه همه را هم کیش خود بپنداری کمی و فقط کمی مرد باش و مردانه بازی کن. رد اخراجی های بهترین بازی اخیرت از تیم حریف را بگیر، راستی برای چه اخراج شدند؟ آیا هنوز هم تماسهای مشکوک پابرجاست ؟ پیامک ها چطور ؟
باز هم بیا قدمت سر چشم با همه قدرت و نفوذت بیا این بار جای دو اخراج و دو، سه محروم و چند پنالتی نا قابل بیا و همه تیم را محروم کن، تو اگر بخواهی ما از میان هواداران ۱۱ نفر را به درون زمین خواهیم فرستاد تو فقط مردانه بازی کن قهرمان.

به جای بازی رسانه ای و اسکی در خبرگزاری ها هم کمی روی تمرینات تیم هم تمرکز کنی بد نیست.

اما فراموش نکن که در این شرایط که مدتهاست از پس آن ماجرا بدان گرفتاری، هر چه بیشتر تکان بخوری بیشتر در لجنزار افکارت فرو خواهی رفت. تا باور نکنی که زمین کج نیست و این چوب بی صدا که در ملاجت یکریز و پی در پی کوبیده میشود، آه و نفرین عده ای است که در حقشان جفایی صورت گرفته، حال و روزت همین است.
در رابطه با قوی سپید خزر که شرایط همیشه همین بوده است سری به آرشیو بازیهای خود در دوران اقتدارت بینداز امروز پیشکش، راستی هنوز هم پیامک های مشکوک دریافت میکنید ؟

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۶ آذر ۱۳۹۱

متن فوق العاده ای بود. دستتون درد نکنه. هر روز دارین قوی تر میشین ولی یه انتقاد؛ من دو بار به شما پیام دادم کوچه پشت پمپ بنزین غازیان افتضاحه. ولی شما برای گزارش نیومدین. بازم میگم بهتره به این مسائل بیشتر توجه کنید.

پاسخ

۶ آذر ۱۳۹۱

عالی بود. میترکونیمشون

پاسخ