به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، حدود یک ماه پیش تیم فوتبال ساحلی قوی سپید در سکوت کامل منحل شد و دلیل آن از سوی برخی رسانه ها مشکلات مالی این تیم عنوان شد، در همین رابطه سراغ مدیر این تیم رفته و دلایل انحلال تیم دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی را از زبان وی جویا شدیم.
فرنوش بلوک باشی در گفتگو با خبرنگار انزلی کلاب با بیان اینکه بود و نبود تیم قوی سپید برای مسئولین تفاوتی نداشت، اظهار کرد: در چند سالی که در این رشته هزینه کردیم، هیچکس از بازیکنان ما برای تلاشها و موفقیتهایشان تشکر و قدردانی نکرد.
مدیرعامل قوی سپید با اشاره به مقام نائب قهرمانی این تیم در لیگ برتر، گفت: تا این لحظه یکبار آقای الماسخاله با ما تماس نگرفته است که حتی دلیل عدم شرکت ما در مسابقات آتی را جویا شود.
وی افزود: آقایانی که نزدیک به انتخابات هیئت فوتبال مکررا با ما در تماس هستند، امروز کجا هستند؟ چرا پیگیر وضعیت تیمی که ۸ سال با چنگ و دندان حفظ شده است، نیستند؟
بلوکباشی گفت: هنوز مدال نائب قهرمانی بازیکنان ما به آنها اهدا نشده است، در تماسی که با فدراسیون فوتبال داشتیم به ما گفتند برنامه ای در استان ترتیب دهید تا کاپ و مدال بازیکنان به آنها اهدا شود؛ اما روزی که برای بدرقه تیم ملی در مسابقات بین قاره ای به تهران رفتیم یک کاپ و مدالهایی که در آن انداخته شده بود به من سپرده و همان جا قضیه را فیصله دادند.
مدیر تیم قوی سپید با بیان اینکه بنده دلیل این بی احترامی فدراسیون به اعضای تیم را عدم پیگیری آقای الماسخاله می دانم، تصریح کرد: دبیرکل فدراسیون فوتبال نامه تبریک نائب قهرمانی را به هیات فوتبال استان ارسال کردند، اما رئیس این هیات پس از دیدن نامه حتی یک تماس نگرفتند تا برای کسب این افتخاری که نصیب گیلان شده است از ما تشکر کنند.
فرنوش بلوکباشی یکی از دلایل انحلال تیم قوی سپید را عدم توجه مسئولین به خواسته ها و مشکلاتشان خواند و تاکید کرد: از مسئولین خواستیم یک زمین اجاره ای در اختیار ما قرار دهند تا یک استادیوم بسازیم و تحویلشان دهیم اما باز هم سنگ اندازی کردند و بهانه های زیادی آوردند.
وی با تاکید براینکه این تیم به دلایل مالی منحل نشده است، خاطرنشان کرد: در تماس با افشین وهابی توضیحاتی در خصوص دلایل انحلال تیم قوی سپید ارائه کردیم، اما ایشان روز شنبه دلیل انحلال تیم ما را، مشکلات مالی اعلام کرد در صورتی که مسائل مالی هیچ نقشی در این موضوع نداشت و اسپانسر به خوبی ما را ساپورت میکرد.
مدیر تیم قوی سپید گفت: ۳ بازیکن قوی سپید ملی پوش بودند و ما تیم جوانان را نیز با آمادگی کامل راه اندازی کردیم تا در سالهای آینده مشکلی برای جذب بازیکن نداشته باشیم، اما امروز همه بازیکنان آزاد هستند تا به هر تیمی که میخواهند بروند.
بلوکباشی با گلایه از وضعیت تمام تیمهای استان گفت: برخی خوشحالند که تیم سپید رود به لیگ یک رسیده است، اما نمی بینند ملوان و داماش به چه وضعیتی دچار شده اند، بانوان ملوان منحل شد، تیم فوتبال ساحلی لسمان سقوط کرد و تیم قوی سپید امسال انصراف داد؛ چه اتفاقی در هیات فوتبال استان رخ می دهد؟ آقایان مشغول چه کاری هستند؟
مدیر تیم قوی سپید افزود: تمام عشق مردم انزلی همین ورزش است، به خدا قسم حیف است که به این آسانی سرمایه سوزی کنیم، اگر من زمین روستای بشمن را به قلیانسرا تبدیل میکردم در طول این سالها سود بیشتری نصیب من میشد؛ اما هدف ما رشد ورزشی و اخلاقی جوانان بود نه کسب سود مالی.
وی در پایان یکی از مهم ترین فواید ورزش در جوانان را کم شدن بزهکاری های اجتماعی دانست و گفت: تمام خوشی های سالم جوانان را از آنها میگیریم، متاسفانه همیشه عده ای هستند که نمی خواهند انزلی به جایگاه اصلی خود برسد، با وضعیتی که در پیش است این شهرستان تا چند سال آینده تبدیل به شهری متروکه خواهد شد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

amir.h.z

۲۶ بهمن ۱۳۹۵

اگه مشکل مالی نیست و اسپانسر هست چرا تمریناتو شروع نمی کنید اقای فرنوش بلوکباشی ؟؟؟یک استادیوم زیبا هم که تو منطقه ازاد هست که راحت توش تمرین وو بازی میکنید چرا بهانه های الکی میاورید؟؟؟مسولین استان که همیشه کم لطف بودن….تنها دلیل شرکت نکردن شما تو مسابقات برای اینه که دیگه اسپانسر هواسش به حساب و کتاب هست و نمی خاست بزاره کسی از کنار تیم بخوره وگرنه کسی با قلیان سرا باز کردن تو یه سال از پرشیا به سوناتا نمیرسه…اسپانسر هم که هرچی پول میداد اول شما میدادید به غیر انزلیچیا

پاسخ