IMAGE6350930071701884371

محمدبابایی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با حضور در منزل روزبه فقیه‏کیا منجی غریق فداکار انزلی از خانواده آن مرحوم دلجویی کرد.

محمد بابایی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان و جمعی از پیشکسوتان ورزش انزلی با حضور در منزل مرحوم روزبه فقیه‏کیا منجی غریق فداکار بندرانزلی که پس از نجات سه نفر از دریا به دلیل ایست قلبی جان خود را از دست داده بود، از پدر و مادر آن مرحوم تقدیر و تشکر کرد و برای وی خواستار علو درجات از خداوند متعال شد.

محمد بابایی همچنین از خانواده مرحوم روزبه فقیه‏کیا برای تربیت چنین جوان غیور و فداکاری تشکر و تجلیل کرد.

وی با اشاره به درخواست خانواده آن مرحوم مبنی بر پیگیری بیمه ورزشی و مشکلات مالی و حقوقی قول داد تا تمامی این موارد را برطرف کند.

بابایی همچنین افزود: با هماهنگی با فدراسیون نجات غریق و غواصی و همچنین مسئولین وزارت ورزش و جوانان شرایطی ایجاد خواهیم کرد تا ۱۷ تیرماه که روز درگذشت این جوان فداکار بوده را بعنوان روز ملی نجات غریق کشور نامگذاری کنیم تا در مقابل زحمات منجیان غریق دریاها و خصوصاً این جوان فداکار ۲۳ ساله گیلانی به ثبت برسانیم.

پدر و مادر آن مرحوم هم ضمن قدردانی از مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، مسئولان و همه مردم انزلی بابت سپاسگذاری از پهلوانی و از جان گذشتگی فرزند خود تشکر کرد.

منبع:ایسنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۱۸ مرداد ۱۳۹۲

بهتر است قدر جوانان انزلی را بیشتر از اینها داشت.

پاسخ