82321971-712001231

 

امام جمعه بندرانزلی با اشاره به فضاسازی های دشمنان نظام درخصوص اقدامات دولت گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، درتلاش برای ایجاد مانع بر سر راه تحقق وعده های دولت هستند.
حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالجواد شمس الدین درنماز سیاسی و عبادی جمعه این هفته شهرستان انزلی اظهار کرد: مجریان کشور تلاش کنند تا با افزایش سرمایه، وعده های دولت هرچه زودتر محقق شده تا خواسته دشمن عملی نشود.
وی بسیج مستضعفان را از برکات انقلاب اسلامی دانست و افزود: این نهاد مردمی باید روز به روز تقویت شود چرا که در همه ادوار انقلاب اسلامی، بدون هیچ گونه چشمداشتی کمک حال دولت بوده است.
حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین با بیان اینکه همگان باید خود را بسیجی دانسته و تفکر بسیجی داشته باشند، تصریح کرد: بسیج وابسته به هیچ جناحی نبوده و خدمات این نهاد انقلابی درنظام جمهوری اسلامی چشمگیر است.
وی با اشاره به فرارسیدن ۱۰آذر و روز مجلس گفت: استکبار جهانی به دنبال ایجاد تفرقه در جامعه است، باید هوشیار باشیم.

**بسیجیان شهرستان انزلی آموزشهای لازم را فراگرفته اند
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان بندرانزلی نیز به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه با تبریک فرارسیدن روز بسیج مستضعفان به همه بسیجیان میهن اسلامی اظهار کرد: بسیجیان ناحیه مقاومت شهرستان انزلی درقالب گردان های کوثر، امیرالمومنین، شهید نامجو و شهدا کلیه آموزش های لازم را فرا گرفته اند.
سرهنگ پاسدار جمشید اصحابی با اشاره به حضور چهارتن از فرماندهان گردان بسیجیان ناحیه مقاومت شهرستان انزلی در دفاع از حرمین شریفین افزود: خوشبختانه براساس فرمایشات معمار کبیر انقلاب در جهت تشکیل بسیج جهانی، امروز شاهدیم که بسیج مردمی در سوریه، عراق، لبنان و سایر نقاط درحال شکل گیری است.
وی با اشاره به ساخت یک هزار واحد مسکن مددجویی در گیلان افزود: سهم شهرستان بندرانزلی ۱۳واحد است که چهار واحد از آن تحویل صاحبانش شده است.
سرهنگ اصحابی به مشارکت بسیجیان با آموزش و پرورش درقالب گروه های جهادی در راستای مرمت و رنگ آمیزی مدارس و همچنین مساجد روستاها اشاره و خاطرنشان کرد: پرورش و تکثیر ماهیان در آبکنار، پرورش مرغ ، شترمرغ و بلدرچین در کپورچال با استفاده از کارشناسان شیلات و دامپزشکی از جمله فعالیت های این ناحیه در راستای عمل به اقتصاد مقاومتی است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان بندرانزلی به انجام نشست های بصیرتی و معنوی و برگزاری یادواره های متعدد در مناسبت های مختلف به عنوان برنامه های فرهنگی این ناحیه اشاره و اضافه کرد: با برگزاری نشست های بصیرتی و انجام برنامه های شاد فرهنگی، ثابت کردیم که بدون ارتکاب به گناه هم می توان شادی کرد.
سرهنگ اصحابی خاطر نشان کرد: برگزاری رزمایش مشترک الی بیت المقدس با وجود شرایط نامساعد جوی نیز از دیگر برنامه های شاخص بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بندرانزلی است.
وی یاد آور شد : با توجه به وجود معضلات فضای مجازی درجامعه ، با کمک آموزش و پرورش در راستای استفاده درست از این فضا ، نشست های چهره به چهره با دانش آموزان مدارس شهرستان درجهت ناامید ساختن دشمنان دراین جبهه فرهنگی ، برگزار خواهیم کرد./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *